Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos, mitesszeres bőre...

Pattanásos, mitesszeres bőre melyik az ajánlottabb: Paradji sószappan vagy Holt tengeri iszap szappan?

Figyelt kérdés
Elég pattanásos a bőröm, ráadásul egyszer nagyon zsíros, máskor meg brutálisan száraz. Próbáltam már sok kenceficét, de egyiktől sem lett jobb a helyzet. Legutóbb a Paula's Choice termékeket próbáltam, és attól valamivel jobb lett a helyzet, de azok meg baromira drágák. Ezeket a szappanokat még nem próbáltam, és elég jókat írnak róla neten, de nem tudom melyik lenne a jobb választás. Vagy próbáljam meg esetleg mindkettőt? Akinek száraz és zsíros bőre van egyaránt, talált már valami megoldást a javulásra? Mitesszerek leginkább az orrom környékén vannak, de az arcomon és homlokomon kijön néha 1-2 pattanás is, örülnék ha egyszer és mindenkorra megszabadulhatnék a csúnya arcbőrömtől. Gyógyszereket nem szeretnék szedni, a lézeres kezelésről meg azt olvastam, hogy csak ideiglenes, ráadásul az sem éppen az olcsó megoldás. Bármilyen ötletet, tippet szívesen fogadok. Előre is köszi mindenkinek! 28/F

2016. dec. 29. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát sok különbség nem hiszem hogy van de a holt tengeri sós inkább. Mennyire csúnya a bőröd? Amúgy igen jó ötlet a sós szappan mivel radíroz. Mitesszerre meg van ilyen kinyomó pálca és talán még jó lehet a fekete maszk is. De többet tudnék mondani ha tudnám hogy kb milyen.
2016. dec. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi a szakmai megnevezése a bőrtípusomnak, de egyszer száraz, egyszer meg nagyon zsíros. Pattanások már leginkább csak elvétve jönnek ki, de az orrom környéke elég csúnyán mitesszeres. Leginkább a régi pattanásokból maradtak vissza "hegek", és azokat kéne eltüntetni valahogy. Próbáltam a Paula's Choice hámlasztót, de az sem sokat segített. Esetleg valami ötlet ami még beválhat?
2016. dec. 30. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!