Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arcápolási rutinnak jó ez így...

Arcápolási rutinnak jó ez így a minden napra?

Figyelt kérdés

Reggel: hideg víz, utána meleg kamillateával áttörlöm az arcom, utána zindaclin ( [link] ) a csúnya pattanásokra, hidratáló krém( [link] ) , végül a napi smink.

Este: garnier micellás vízzel lemosom,megint hideg víz, lefekvés előtt megint kamillával áttörlöm,hidratáló krém, végül zindaclin megint. Ez így jó szerintetet, esetleg még valami hasznos tipp?


2016. dec. 30. 17:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha úgy látod hogy használ, jót tesz a bőrödnek, akkor jó:)

Ha úgy látod h van még pattanásod/száraz marad/egyeb probléma, cseréld le az egyiket, vagy iktass be még egyet:)

2016. dec. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az embernek szíve joga, hogy mit csinál a bőrével. Viszont érdemes elgondolkodni, hogy ha problémásabb bőröd van, akkor napi smink kell e. Pattanásoknál az alapozó/korrektor/púder csak gátolja a gyorsabb gyógyulást.
2016. dec. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Sunshinedoll ***** válasza:
19%
És mivel mosol arcot? A víz elég gáz... :/ A kamillateát nem értem, helyette használnék egy normális gyulladáscsökkentő összetevős tonikot. Nappali rutinból hiányolom a fényvédőt.
2016. dec. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Miért lenne gáz a víz? Egyébként sem azért használom ezeket, mert ezek ilyen olcsó megoldások, hanem mert természetesek. Fényvédőt nem szoktam használni csak nyáron naptej formájában.
2016. dec. 31. 12:52
 5/11 A kérdező kommentje:
Egy éve mikor csomó drogériás kenceficét használtam, A zindaclint pedig nem akkor sokkal pattanásosabb voltam. Főleg az orcámat érintette ez a terület, és szerettem nagyon nyomkodni, most pedig keresek valamit ami esetleg jó lenne rá. La Roche-Posay-nál nézelődtem, nagyob szemezel egy termékükkel. Egyébként 16/L
2016. dec. 31. 12:55
 6/11 anonim ***** válasza:

tényleg fontos lenne, hogy megtisztítsd az arcod, és a víz/kamillatea erre nem elég. ráadásul a kamillateát mindig frissen főzöd? hamar tönkremegy.


ha nagyon basic megoldásokban gondolkodsz, akkor vagy kérjél gyógyszertári kamillás tonikot, vagy csináld, amit én: áttörlöm először WC-papírral (lehet kleenexszel, arctörlő kendővel helyettesíteni), és aztán megyek végig rajta a vizes vattapamaccsal. a víz és a zsír ugyanis taszítják egymást.


egyébként ez nekem is csak akkor van, ha lusta vagyok. ha fürdöm, akkor az arcom is megmosom rendesen(jobbfajta tusfürdővel, ami nem "extra gazdag", ugyanis ezek pattanásosítanak). emellett hidratáló, algás és holt tengeri maszkot is használok (külön-külön), csakis tisztított bőrre. itt szintén vigyázz a regeneráló, fakó, száraz stb. bőrre valókkal, túl zsírosak.

2017. jan. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A kamillát 2-3 naponta főzöm újra, közben berakom a hűtőbe és minden használat előtt megmelegítem. Arcomról este/délután (mikor hogyan van dolgom) micellás vízzel lemosom a sminket meg a szennyeződéseket. Nekem ezektől az ilyen ásványos olyan fekete szappanos micsodáktól kijönnek mindig a pattanások... próbáltam már drágább termékeket is pl. manna. Olvastam mindenhol, hogy csodákat művel az arccal, gondoltam kipróbálom. Nekem sajnos nem vált be:( egyelőre ez a kamillás dolog a legjobb,azóta szép lett nagyon a bőröm.
2017. jan. 11. 16:55
 8/11 anonim ***** válasza:
Szio! A hideg vìz nem jo mert szaritja a bort,inkabb langyos vizet ajanlok.
2017. febr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ez így. A kamillatea nekem sokat segített a pattanásokon. :)
2017. febr. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A hideg víztől felfrissül a bőröm, reggeli álmos-kómás fejemnek jó érzés csak azért szoktam :D
2017. febr. 17. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!