Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Manna kozmetikumokról mi a...

Manna kozmetikumokról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2017. jan. 2. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy érdekes az áruk..Amit egy netes oldalról megrendelhetek ugyanolyan minőségben 1000 Ft-ért, azt a manna.hu oldalon fele annyit 3000 Ft-ért kapok. (Pl. shea vaj)
2017. jan. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pocsék, borzasztó, rémes. Sokáig nézegettem őket, egyszer rászántam magam és a pénzt; és rendeltem több terméket, szappanokat, hogy pontos legyek. Semelyik nem vált be (na jó az illóolaj hozta az elvárt formát, de az eurós boltokban kapható is működik annyira)

Utána jó sokáig mostunk kezet méregdrága szappanokkal, mert az arcom és hajam közelébe ingyen sem raktam volna őket.

A testre ajánlottat ímmel-ámmal elhasználtam rendeltetésszerűen, de egy fa szappan is tudja ugyanazt mint az és tized annyiba kerül.

2017. jan. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A marketingjük jobb, mint a termékeik...
2017. jan. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én rendeltem több dolgot is tőlük próbaképpen, eddig az alginites arcpakolást és a shea vajas testáboló habkrémet próbáltam ki. Az arcpakolás után kicsit piros lett a bőröm, bár ez lehet attól is, hogy talán túl sokáig hagytam fent. A pirosság hamr elmúlt és azóta nagyon puha és tiszta az arcbőröm, biztosan fogom még használni! A testápoló habkrémet is szeretem, mivel nagyon száraz a lábam és ez puhává teszi. Az állaga egyébként engem nem a habra emlékeztet, érdekes és kicsit olyan mintha olajat kennék magamra. Az áruk viszont tényleg elég drága, mivel a többi terméket amit rendeltem még nem próbáltam ki, ezért nem tudom hogy igazán megérte e. Küldtek mellé ajándékot és részletes tájékoztatót is.. :)
2017. jan. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem rettenetes. Nem is tudnak jó terméket csinálni, de szerintem nem is akarnak, csak jó drágán elpasszolni a cuccot.
2017. febr. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A arc bőrradír és a hajmosó szappan kivételével semmelyik nem jóm
2021. jan. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!