Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Néha azt veszem észre, hogy a...

Néha azt veszem észre, hogy a homlokom és az arcom mintha ráncos lenne, fiatalon mitől lehet?

Figyelt kérdés
A fotókat megnézve van olyan nap,amikor mintha mély ráncaim lennének főleg a homlokomon. Az arcom is nyúzottabb olyankor,szemem is beesettebb. Lehetséges,hogy a kialvatlanság,esetleg vízhiány az oka? Hogyan tudnám eltüntetni olyankor? Borotvált a fejem, és borostám mindig van,így idősebbnek nézek ki a koromnál,nem szeretném ha ez is rátenne egyet. Nem dohányzok, sportolok, havi 1-2x iszok. Jól táplálkozok viszonylag. Fontos lenne, köszi 21F

2017. jan. 4. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy sokat rancolod a szemoldokod , a homlokod. Nem tudom hasznalj ra. E vitamin kapszulat dorzsold bele a borodbe es az hamar eltunteti. En 18 vagyok es igyis rancosodik a homlokom mert nagyon sokat szoktam fejeket vagni:D de a kapszulat mindig kisimul
2017. jan. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az lehet attól tényleg ? Mert valóban sokszor vágok fejet én is poenbol de már sokszor az az alap arcom társaságban 😅
2017. jan. 5. 15:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Napi 2 L-t igyál. Komolyan.
2017. jan. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet. Ha valaki pl merges es mindig rancolja a homlokat (gordon ramsey) hatalmas rancai lesznek vagy ha valaki mindig mosolyog akkor meg a szajanal lesz:D. En is raszoktam es olyan haamr megjelentek tole rancok. De ha leszoksz rola elmulik ha tenyleg attol van
2017. jan. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi , akkor le állok vele. Csak olyan jó flegmazni nők előtt néha
2017. jan. 7. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!