Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete lett a hajam hogy...

Fekete lett a hajam hogy csináljak belőle barnát?

Figyelt kérdés
Sötétbarna az eredeti hajszinem kb fültől lefelé szőke ombre....ma be akartam festeni az egészet sőtétbarnára,és fekete lett belőle...nagyon rosszul áll..jövő héten szombaton pedig bálra megyek és nem tudom addig mit kezdjek a hajlammal tényleg nagyon rosszul áll.. nem akarom hogy el roncsolodjon de mégis hogy tudnám valahogy elérni hogy sötétbarna legyen? :(

#Haj-lány-fekete-barna
2017. jan. 5. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát amire az van írva, az szinte fekete élőben.

Barnát kellett volna használnod, ha sötétbarnát akartál.

Festék vagy tartós színező?

Sötétből már nem lehet világosabbat csinálni csak drasztikusan, ami roncsol.

Szóval várd meg amíg kikopik.

Ezentúl világosabbal fesd és majd lassan befogja az egészet. De ez tényleg egy hosszú folyamat.

2017. jan. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nemtudom hogy mit kezdjek vele nagyon durván néz ki :( .. igy az utcára is alig merek kimenni.. ha fodrasznal leszivattatom és megint befestem barnara csak most vilagosabbal akkor nagyon tönkre menne a hajam? Igy tenyleg nagyon öregit es csunya :(
2017. jan. 5. 19:29
 3/11 anonim ***** válasza:

Ne szívasd le, nagyon tönkre fog menni.

Majd kikopik.

Biztos nem is olyan durva, csak most fura neked. Biztosan lesz olyan, akinek ez még jobban is fog tetszeni, mint amilyen eddig volt.

2017. jan. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a fodrász azonnal tudni fogja hogyan fesse át a hajadat a legkíméletesebben.
2017. jan. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4: Csodákra a fodrász sem képes.

Festett hajat világosabbra nem lehet festeni. Csak még nem festett hajat lehet festékkel kicsit világosítani.

2017. jan. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mosással, ahogy jön belőle a festék, világosodik. Esetleg van ezek a szőkítő samponok. Azok kivilágosítják szerintem. De nem akarok hülyeséget mondani
2017. jan. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És ha pl jövö heten leszivatnam a szinét és befestenem megint? :(
2017. jan. 5. 20:25
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

dehogynem lehet. én vörösesbarnára akartam, amitől mamibarna lett. pár nap múlva rámentem a dobozon legdurvábbnak tűnő élénk vörös festékkel, és világosabb vörösesbarna lett belőle. sajnos nem tudom, neked mi kéne, talán szőkésbarna festék, vagy rendes szőke, és csak 5-10 percig hagyod rajta.


ajánlani semmit se ajánlok, otthoni kísérletező vagyok.

2017. jan. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Colour b4. 3ezer forint, de kiszedi a fekete festéket.
2017. jan. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
A colour b4-ről csak jókat olvastam. Dm-ben Ben lehet venni.
2017. jan. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!