Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke haj - sötétebb szemöldök?

Szőke haj - sötétebb szemöldök?

Figyelt kérdés

Most vörös vagyok, szeretnék szőkére váltani. A gondom az, hogy a szemöldököm az eredeti hajszínemmel együtt - barna. Nem nagyon sötét, csak olyan közepes, de mégse szőke. Nem fogok nagyon hülyén kinézni? Mit csináljak vele? Szedjem vékonyabbra, vagy mit szoktak ilyenkor? Nem akarok olyan lenni, mint Cicciolina. :D

Ha befesteném, akkor kozmetikus? Milyen sűrűn kell újra festeni, és kb mennyibe kerül?

Nagyon köszönöm a válaszokat!


2010. máj. 4. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
fesd be.nem sokáig tart és szerintem olcsó. bár még nem próbáltam csak hallottam róla.
2010. máj. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

H a gondolod szedesd vékonyra valami megbízható kozmetikussal, de sajnos gyakorta elszúrják és már nem is nő vissza.

A festés gyorsabban lenő mint a hajnál és sokkal inkább látszik a lenövés. Szóval legfeljebb csak 1-2 árnyalatot világosíts rajta. Nekem természetes úton van sötétebb szemöldököm mint hajam (fekete és sötétbarna) egy kis eltérés még nem a világ.

2010. máj. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!