Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a mitesszerek...

Mit tegyek a mitesszerek ellen? Valami megoldás? Végleg eltűntek valakinek?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok és rengeteg mitesszer van rajtam, nem csak fekete hanem fehér is, végig húzom a kezem az arcomon és annyira egyenletlen a bőröm:(( úgy utálom... hiába gőzölöm, megfelelően nyomkodom ki... csúnya lesz a bőröm utána és épp ezért már van jó pár hegem... :( annyira ront az önbizalmamon....

teafaolajos bio szappant használok arcmosásra már annyi minden bevetek... vagy nincs rá valami diéta vagy bármi megoldás ami segíthetne? esetleg vitamin/gyógyszer?

pattanásaim ritkán vannak csak, de ezek baromi bosszantóak sose lesz sima az arcom :((



2017. jan. 10. 12:40
 1/9 A kérdező kommentje:
bármi ami bevált nyomkodás nélkül! akárhogy csinálom attól tényleg csak csúnyább és utána ugyanúgy begyűlik :(
2017. jan. 10. 12:44
 2/9 A kérdező kommentje:
Továbbá az h kicsit magas a koleszterin szintem fokozhatja ezt?
2017. jan. 10. 12:52
 3/9 anonim ***** válasza:
kozmetikus
2017. jan. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátló esetleg?

Mindig megtisztítod az arcod reggel és amikor lefekszel?

2017. jan. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátlót szedtem, 2 éve abbahagytam... amúgy amíg szedtem kicsit jobbvolt a faggyútermelés nem volt olyn zsíros a bőröm de 1-1 nagy pattanás ugyanúgy volt.. szóval 100%ra azt se mondhatnám... pláne h csomó más mellékhatása is volt.. ezért azt soha többé nem szeretnék szedni...
2017. jan. 21. 13:35
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, reggel este tisztítom szappannal
2017. jan. 21. 13:36
 7/9 A kérdező kommentje:

még ha kozmetikus is ki is nyomkodja 1 hétre rá ugyanúgy tele a fejem mitesszerrel meg ezekkel a "grízzel" vagy mi a neve....

és ami a legrosszabb az egészben hogy nem csak az arcom ilyen hanem a hátam felső része meg az egész mellkasom

2017. jan. 21. 13:38
 8/9 anonim ***** válasza:

Szappannal? Milyen szappannal?

Teafaolaj esetleg élesztő. :)

2017. jan. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Attól függ ha zsíros a bőröd használj micellás vizet tisztításnál. Nem ártana valamilyen pakolást használnod. Agyag, ezüst, joghurtos)

Ha normál, száraz tisztító gélt. Szilikonos sörtéjű arctisztítóval min 5 percet kombinálva. Pattanásokra nèha elég a paradicsomlé vagy a fogpaszta Ha nyitott mitesszered van(fekete pontok) matricák szuperek vagy a tojásfehérje pakolás. Ha zárt komedód van.(bőr alatti puklik) az makacsabb. BHA-val(aszpirinnel vagy almaecettel hámlaszd) egy másik napra hagyd a radírozàst,ha kímélni szeretnéd a bőrödet (só+szódabikarbóna is megfelel) következőként használj tonikot a bőrgát kiegyensúlyozása ès faggyútermelès visszaszorítása érdekèben. Majd, hogy elkerüld a száraz bőr okozta feszülést vagy utólagos fokozottabb pattanás keletkezèsèt retinolt vagy(jojoba,argán,oliva olajat) amelyik jobban tetszik ès nem irritál.

jan. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!