Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a rosszabbodó...

Mit csináljak a rosszabbodó bőrömmel?

Figyelt kérdés

Évek óta pattanásos, mitesszeres a bőröm. Először a homlokom volt tele kicsi dudorokkal, azokból az évek alatt lettek óriási pattanások, de az arcom többi része szép volt.

Kb. 2-3 éve elkezdett terjedni az arcomra, és a homlokomon maradt pár mitesszer. Most, az arcom lett teli velük, eddig csak ilyen kisebb nagyobb pattanások, de 2016 szeptemberére megváltozott, ilyen súlyosabb fajta akne lett belőle. (hátamon pattanások, mellkasom mitesszeresek, a vállaim mindkettő.. ) Az évek alatt nagyon sok mindent kipróbáltam, különféle szappanokat, arctisztítókat, paszták, maszkok, krémek... Hiába használtam őket huzamosabb ideig, egyik se segített látványosan. Olyan csúnyán elrontottam a bőröm, hogy már ott tartok, hogy száraz, és hámlik, viszont mikor kisminkelem magam (kénytelen vagyok mindennap, mert már nem merek anélkül utcára lépni) akkor t-vonalba zsíros lesz, és nemrég észrevettem hogy egyre hegesedik is.. Nem tudom már mit csináljak, anyukámék nem akarnak elvinni bőrgyógyászhoz, egyedül nem tudok elmenni sajnos. Már ötletem sincs mit csináljak, sokszor rámjön a sírás emiatt és nagyon rossz.. Kérlek ne gyertek azzal, hogy ne sminkeljem magam mert azt is próbáltam hogy smink nélkül vagyok (3 hétig) és semmi különbség nem volt, csak csúnyábban néztem ki.

Kérem valaki segítsen, teljesen kétségbeesett vagyok..

15/l


2017. jan. 10. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom mikortól lehet fogamzásgátlót szedni de azok segítenek, ha azt vesszük egy 15 éves már simán szexel szval kell vigyáznia is. Nőknek ha súlyos a dolog tesztoszteron gátlókat írhatnak fel, mindenhogy bőrgyógyász mint hogy lelkileg testileg beleroppanj!
2017. jan. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátlót nem csak védekezésre írják fel, menstruációs panaszokra, bőrproblémákra is. Nem veszíthetsz vele, próbáld ki ezt a megoldást vagy menj el kozmetikushoz bár ez sem biztos, hogy segít. A legjobb lenne a bőrgyógyász. Beszélj szüleiddel, hogy próbáljátok meg.
2017. jan. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!