Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Problémás arcbőr fiatal...

Problémás arcbőr fiatal korban. Valakinek van jó tapasztalata bőrgyógyásszal, kozmetikussal kapcsolatban aki sikeresen kezelte (Budapest)? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Fiatal felnőtt lány vagyok,de még mindig problémás az arcom. Szerencsére a pattanások ritkábban fordulnak elő,de az arcom mitesszeres-tág pórusú, talán rosaceára is hajlamos mert kipirosodik(oldalt semmi baja a bőrömnek,és a homlokomon sincs semmi gond,egyedül az arcom orrom állam környéke). Már voltam pár kozmetikusnál,de kezelések után mindig előjött több pattanás. Voltam hormonvizsgálaton is de eltérés nem volt kimutatható ( de megint elmegyek,mivel a szőrzetem erősebb,habár kisgyermek korom óta ilyen ) . Esetleg aki tud jó kozmetikus-bőrgyógyászt megosztaná kérem !

Köszönöm



2017. jan. 13. 21:03
 1/2 noncsita válasza:
dr. Révész Klaudia, a Mammut 2 tetején van a rendelője, nekem nagyon jó tapasztalataim voltak vele. Körültekintő, nem csak az adott problémát próbálja kikezelni (mint más, akinél voltam), elküldött kivizsgálásokra, stb. és nagyon sokat segített a problémámon, sikerült kiderítenie az okát.
2017. jan. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !
2017. jan. 20. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!