Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A göndör/száraz/nagyon gubanco...

A göndör/száraz/nagyon gubancolódós hajról milyen fontos tudnivalókat ismertek? Minden tanácsot megfontolok, mindenkit meghallgatok.15/L

Figyelt kérdés

Láttam itt már olyat, hogy a göndör hajat nem szabad kifésülni, csak nedvesen. Ha én nedvesen kifésülöm, aztán hagyom megszáradni, sok-sok kis böngyör tincs lesz belőle. Ezt nem lehet kifésülni normálisan, mintha össze lennének ragadva (ugyanilyen, ha sokáig nem mosok hajat, pedig kifésültem), és másnap szörnyen összegubancolódik.

(Volt már, hogy le kellett vágnom belőle, mert két nagy csomót találtam.)

Ha felemelek egy tincset, a fele úgy marad. Ez tök jó lenne, nem kell hajfixáló, meg stb. de így egy fuvallat kénye-kedvére állítgathatja.

Ha kifésülöm, szénakazal. Sokkal mattabb, minden szál külön áll és jobban át lehet látni rajta.

Olvastam olyat, hogy néhányan a göndör hajra hajmosás után hajhabot tesznek. Ez miben segít?



2017. jan. 22. 22:17
 1/6 anonim válasza:
Én is úgy szoktam,nekem is ilyen hajam van,sokáig próbáltam vasalni,de mivel roncsolta nagyon így hajhabot használok.Ha megmosom kifésülöm egyből,utána megtörölgetem,rá a hajhabot (lehajtott fejjel,hogy ne lapuljon le) és hajhabbal megszárítom,szintén lehajtott fejjel.Így egyben maradnak a tincsek és nem száll szanaszét :D
2017. jan. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Balzsamot, pakolást használsz?
2017. jan. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sampon, aztán pakolás.
2017. jan. 23. 15:00
 4/6 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőmnek is nagyon göndör a haja,ő beszokta fonni, és hagyja magától megszáradni.
2017. febr. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem is göndör hajam van.

Hajmosáskor sampont+balzsamot (schauma golf vital) használok. A balzsamot még akkor kend fel (csak a végére!!) mikor fürdesz, pár percig hagyd a hajadon és csak azután mosd le.

Én hajmosás után szoktam kifésülni a hajam (göndör hajat tényleg nem szabad kifésülni, csak vizesen!) és ekkor fésüléskönnyítő+ha már kifésültem hajhab. (nivea diamond gloss)

2017. febr. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
És a hajhab, abban segít, hogy ne álljon szét a hajad:)
2017. febr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!