Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg igaz az, hogy ha az...

Tényleg igaz az, hogy ha az ember leszívatja a haját soha nem lesz olyan, mint eredetileg?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból.^^

2017. jan. 23. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Az a rész nem lesz ugyanolyan, amit leszivtak, az új hajat nem befolyásolja.
2017. jan. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
sötétbarna vagyok eredetileg,most a hajam vörös.. mert szívatva volt.. és a hajam már nem lesz olyan sötétbarna mint volt..max festékkel
2017. jan. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát nyilván azért szívatják le, hogy ne legyen olyan, mint volt :)

De ha lenő ez a rész, akkor az olyan lesz, mint az eredeti. Nem valami teljesen más színű haj fog nőni :D

2017. jan. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Színben nyilván nem, csak ami kinő új rész.
2017. jan. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hmm kíváncsi lennék miért lettem le pontozva
2017. jan. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem. Idővel kinő az új haj és ugyanolyan mint előtte, ha mégsem annak semmi köze a szíváshoz. Én most növesztem le, sötétebb a hajam mint azelőtt, hogy festeni kezdtem (szőke vagyok, annak kifejezetten szokása idővel sötétedni, anyám barna lett huszonéves korára).

A szívás amúgy eléggé megviseli a hajat, a kezelt terület hajlamosabb a töredezésre, de az újonnan kinövő részeket nem befolyásolja.

2017. jan. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Anno én is elkövettem a hibát, hogy ammóniás szőke festékkel festettem be a hajam, de arra nem gondoltam hogy előtte fél évvel, hiába hogy addigra kikopott, színezővel sötét lilára volt festve. Ezért a nagy része répa vörös(!), a lenőtt kb 10 centi meg világos szőke lett, hát mondhatom csodásan néztem ki. A következő napokban kétszer is be lett festve még vörösre, hogy végre egyenletes legyen, és vörös is volt egy teljes évig, de baromira töredezett a hajam, alig bírtam kifésülni, ezért befestettem barnára, az eredeti hajszínemre, ami pár hét után kikopott, és nem is vörös, hanem inkább szőke lett a hajam. Ezen a ponton feladtam a küzdelmet és elkezdtem lenöveszteni a festett részt, ami immáron közel 3 éve tart, és az alsó 5-10 centi még mindig töredezett szőkés gyönyörűség.

Azóta megfogadtam, hogy legközelebb csak akkor fogom festeni a hajam (szigorúan csak barnára), amikor őszülni fogok :D


21L

2017. jan. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!

5-ös: Fogalmam sincs, én senkinek sem adtam értékelést.

2017. jan. 30. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!