Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyulladt pattanások az arcomon...

Gyulladt pattanások az arcomon. Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Pár hónapja erőteljesen megsokasodtak a gyulladt,piros,olykor gennyes pattanások. 15éves vagyok,gondolom én kamaszkor miatt,de engem akkor is nagyon zavar. Az orvos felírt nekem egy külsőleg használandó oldatot,Dalacint. Esetleg bevált valakinek? Vagy esetleg más,akinek bevált valami?
2017. jan. 23. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
kozmetikus?
2017. jan. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az jó. Szárít és gyógyszer is van benne.

Elvileg semmi csodaszer nem használ, mert azokban, amit bárhol megvehetsz, nincs igazán hatóanyag.

Ami tényleg hat, az olyan, amit orvos ír fel.

2017. jan. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Használok rá még naponta 2-3x ilyen teafakivonatos szappant,azt mondták az fertőtlenít,és lehúzza a gyulladt pattanást. Együtt használhatom őket? Meg különböző gyulladáscsökkentő krémeket is szoktam egy héten 1-2x pl.: Köröm virág krém,meg a Dr.Organicnak a Holt tengeri só krémjét is,állítólag az is jó a pattanásokra.
2017. jan. 23. 19:18
 4/4 anonim ***** válasza:
zynerit, csodaszer. orvos írja fel
2017. jan. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!