Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikortól marad abba a szerveze...

Mikortól marad abba a szervezet azon szokása, hogy menstruáció előtt pár nappal gyulladt pattanások jelennek meg az ember arcán, egyéb területein?

Figyelt kérdés
Vagy mivel előzhető meg, hogy kialakuljanak? Mert hiába érkezem egészségesen, mellőzöm az olajos, fűszeres ételeket, mégis küzdök a problémával. Ez mikor múlik el? Mármint biztos van egy kor, amikor megnyugszik a szervezet, lehetőleg még a változó kor előtt. :D
2015. febr. 10. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
fúúú, erre én is kíváncsi lennék! mindig is ezzel a problémával küszködtem... mensi előtt vagy 5 nagy pattanás kijön, aztán meg egy hónap, mire eltűnik a helye, majd kezdődik minden elölről... valaki tud rá megoldást?
2015. febr. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én hetente használtam arcradírt, minden este bekentem nivea arckrémmel az arcom, ahol meg csúnyább volt, oda extra adagot tettem. :D viszonylag hamar nagyon halványak lettek a pattanások, és a nyomai is eltűntek.
2015. febr. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után múlt el... úgyhogy kitartás.
2015. febr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is használok minden jó cuccot az arcomra, kevesebb is a pattanás, de a hormonjaimat nem tudják befolyásolni... : ( jó lenne vhogy azt megakadályozni, hogy egyáltalán kijöjjenek. : D
2015. febr. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! nekem hormonprobléma miatt volt rettentő csúnya a bőröm, és találtam egy egész olcsó cuccot, ami 2-3 héten belül teljesen rendbe rakta a bőrömet! és nem csodakrém, ilyen olyan márkás cuccok nekem nem jöttek be!

Ha érdekel, kérlek írj privátba, nincs kedvem reklámozni, és ott leírom részletesen, én mit hogy használtam.

2015. febr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

utolsó, próbáltam írni, de ezt a hibaüzenetet kaptam:

"Sajnos a felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani (nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)!"

LOL

2015. febr. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!