Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Garnier pure 3in1 hatásos?

Tele kérdése:

Garnier pure 3in1 hatásos?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Régen rengeteg pattanásom volt,de szószerint az arcom televolt.Próbáltam mindenféle kencékkel házi praktikákkal enyhiteni,de nem sikerült.Rendeltem avonból is valami krémet rá de az sem használt.Aztán egy éve kb birható mennyiségü pattanásom lett,bár még mindig néha eléggé kellemetlen a jelenléte,főleg hogy az osztályba szinte csak nekem van 17éves vagyok.Gondoltam veszek az ösztöndijamból egy ilyen garnier pure 3in1 krémet,mert láttam a tv-ben is elég sokszor reklámozzák.Neten is keresgéletm utánna hat-e,meg hogy egyáltlaán hogyan kell használni.Ha valaki használt már ilyent,és van rá ötlete,tapasztalata és véleménye kiváncsi lennék rá.



2017. jan. 25. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:

én szoktam használni és bár arctisztítónak jó, de csodát ne várj tőle

segít valamennyire, de azt ne várd, hogy eltünteti az összes pattanásod és onnantól szép sima lesz a bőröd amíg csak használod

de ilyet nem is tud semmilyen arclemosó se


amúgy megértem a problémádat, 20 éves vagyok és még mindig van pár, pedig már próbálkoztam több dologgal is, hogy teljesen eltüntessem őket

pár hónapja nem fogyasztok semmilyen tejterméket, nekem az segített, azóta látványosan jobb a helyzet, de még mindig nincs meg a tökéletes megoldás


a feketeszappannak is nézz utána, sok jót hallottam róla (de szárít, így ha amúgy is kicsit száraz vagy érzékeny a bőröd, nem lesz jó)

2017. jan. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Body Shop teafa olajos borradir+teafa olajos tonik duotol lesz nagyon nagyon puha es selymes a borom.
2017. jan. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm eddigi válaszaitok,első válaszolónak üzenem,nem is várok tőle csodát,csak annyit hogy tulajdonképpen az államon van sok kicsi,és ha a felére csökkentené,már örülnék neki :)
2017. jan. 25. 18:04
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Megjött a termék,gondoltam kiirom véleményem róla,aki szeretné tudni.Nos hát,nem valami túl hatásos eddig,sőt.Mikor megrendeltem meg gőzöltem egyszer magam.Másnap is.Az után megjött.Kibontottam ki is próbáltam.Nos másnapra előjött egy nemis pattanás,vagy én nemtudom egy begyulladt csomószerűség(gondolom pattanás lessz belőle).Másnap megint használtam,és megint előjött egyre több.Most lehet én kezelem rosszul?Vagy miért jön egyre több megint?

2017. febr. 7. 17:00
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem pattanást nem okoz, valószínűleg nem ettől vannak

a csodát ne várj tőle dolgot meg úgy értettem, hogy inkább csak tisztít és emiatt tényleg segíthet ezen a problémán is meg zsírosabb bőrnél kicsit szabályozhatja a faggyútermelést, ami szintén csökkentheti a számukat

de önmagában nekem nem csinált semmit a pattanásokkal, ha azok mondjuk a hormonok miatt jöttek elő


ne add fel azért ha már beszerezted, lehet rendszeres használat mellett egy kis idő után tapasztalsz javulást

ha meg nem is, arctisztítónak megfelelő

2017. febr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!