Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire hatásos a Sinkó...

Mennyire hatásos a Sinkó Andrea - 3in1 dvd-je?

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Hogy mennyire hatásos, azt még nem tudom én még csak 1-szer csináltam, de a 3 részt egyben nem bírtam megcsinálni, de igazán nem jött be a stílusa. Azért lehet, hogy még elveszem majd...
2012. jan. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Én megcsináltam egyszerre az egészet, de szerintem nem nagy cucc, szinte meg se izzadtam pedig nem vagyok valami nagy sportember...
2012. jan. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én csak ajánlani tudom. Az utolsó válaszoló ha nem izzadt meg akkor egészen biztos nem csintálta meg rendesen a gyakorlatokat,mert mind a 6 embernek aki a dvd-n szerepel folyt róluk a víz kb.Elég kemény, főleg az elején amig nem szokod meg. Én 1 hónapja csinálom de már 2 hét után észrevehető volt a változás diéta mellett persze. :) Het 5x nyomtam végig.
2012. szept. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Illetve 5 embernek nem 6-nak. :D
2012. szept. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!