Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kivakartam a fejbőröm, nagyon...

Kivakartam a fejbőröm, nagyon viszket nem tudok aludni, mi tegyek?

Figyelt kérdés
3 naponta mosom a hajam, és 2. nap már mikor kezd zsírosodni, elkezd hihetetlenül viszketni a fejem, de nem csak úgy hogy megvakarom aztán annyi... volt már ilyen úgy egy éve, de most megint előjött. Nagyon viszket, most már csíp is, mert éjjel álmomba annyit vakartam hogy sebek keletkeztek. Felkelek miatta éjjel, és nem tudok visszaaludni, mert mindig meg kell vakarnom, meg minden bajom van. Ma este elaludni sem fogok tudni, mert már most nagyon csíp meg viszket... Mit tudok ez ellen tenni???

2017. jan. 27. 22:20
 1/5 anonim válasza:
szerintem menj el bőrgyógyászhoz, nem kellene viszketnie akkor sem, ha zsírosodik
2017. jan. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos én is hasonló cipőben jártam,csak a testemen a bőrömmel.Elmentem bőrdokihoz és kiderült hogy a tusfürdőkre és samponokra voltam allergiás.Vagyis vagyok...ezért már csak natúr kozmetikumokat tudok használni.Ami sajnos annyiból nem jó hogy 3x annyiba kerülnek mint az átlagos tusfürdők!:(
2017. jan. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
húha, mindenképp menj el. egyébként az is lehet, hogy valamitől nagyon kiszáradt a fejbőrőd, meg érzékeny lett, ez igy télen simán elöfordulhat, ugyhogy nem biztos, hogy allergiás vagy...
2017. jan. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 opened paradise ***** válasza:

Ahogy már írták,bőrdoki.

Ma estére meg valami bőrnyugtató kéne. Hintőpor van otthon?

Vagy nem tudom...kamilla tea?:D

2017. jan. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam tenni rá kukoricakeményítőt, hogy kicsit felszívja a zsírt meg ilyeneket, és meg kell hogy mondjam, segített. Még mindig viszketett, de el tudtam aludni :)
2017. jan. 28. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!