Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 14 évesen elmehetek egyedül...

14 évesen elmehetek egyedül bőrgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
A szüleim nem akarnak elvinni, ellenzik a bőrgyógyászt de egyre csúnyább az arcbőröm sima pattanásosságból kezd átmenni súlyosabb aknéba és már nem tudok vele mit kezdeni. 14 évesen elmehetek egyedül bőrgyógyászhoz?
2017. jan. 28. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
El.
2017. jan. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha van ra penzed, hogy ki tudd fizetni a borgyogyaszt (plusz meg a termeket amit felir), termeszetesen elmehetsz.
2017. jan. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha esetleg magándokihoz megy akkor kell fizetni az orvosnak.

Szerintem először háziorvoshoz menj és kérj beutalót, biztos ami biztos.

2017. jan. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én nem emlékszem, hogy valaha kellett volna beutaló. simán megpróbálhatod a közvetlen rendelést. az állami tényleg ingyen van. és menj nyugodtan, nem értem, a szüleidnek mi baja vele.


viszont hatékonynak szerintem nem túlzottan hatékony, én is voltam. vagy szárító cuccot adnak, pl zyneritet, amit kellemetlen használni, és nem is túl jó... vagy roaccutant, diane-t hallottam másoktól, durva gyógyszerek, szintén megfontolnám.


ha félsz elmenni egyelőre vagy megpróbálnál mást is, kutass az interneten.


a személyes tapasztalatom, hogy ha sokat eszem egyszerre, és emésztési bajaim lesznek, akkor van pattanás, egyébként nincs. c-vitamin jó lehet a bőrnek. és szerintem ne szárítsd. több, mint kétszer annyi idősen, mint te, még mindig zsíros ÉS száraz a bőröm. azt vettem észre, hogy gyenge (nem túl zsíros) hidratálókrémmel jobb helyzet. szívesen ajánlok olcsó drogériásokat, ha érdekel.


a másik, ami bejött: arckrémmel (nálam ez kamillás kézkrém volt, de én kísérletező vagyok) keverj el szódabikarbónát, és ezzel moss reggel arcot. aztán vizes öblítés.


belülről szedve semmi nem jött be, amit ajánlani szoktak, pl. b-vitamin-komplex, sörélesztő. az élesztő viszont vízzel/joghurttal/tejjel hígítva tényleg jót tesz maszknak, ha el tudod viselni az illatát.


nem tudom, milyen állapotban van a bőröd, de alkoholmentes szájvízzel is áttörölheted fertőtlenítésre időnként. ne hagyd rajta sokáig.

2017. jan. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elmehetsz nyugodtan,de nincs sok értelme.Nekem is felírt zinerytet meg gyógyszert.Semmit nem használt.Nekem a patikában kapható tini arcszesz (vagy micsoda) jött be.Ott keverik ki,szerintem felétek is van hasonló.
2017. jan. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
5# az nekem is bevált
2017. júl. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!