Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől ilyen csúnya a hajam? (kép)

Mitől ilyen csúnya a hajam? (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2017. jan. 29. 13:28
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nem festem,nincs eltöredezve a vége,múlt héten vágattam.Enyhén hullámos és lépcsőzetesen van levágva,ettől tünik ilyen csúnyának?
2017. jan. 29. 13:30
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát meglehet, hogy a kis hullámdarabok (ahol vágták a "lépcsőt") állnak ki, ezért látod csúnyának.

Nem száraz/szálkás esetleg a hajad? Balzsamot használsz?

2017. jan. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen,használok.Nem száraz egyáltalán.
2017. jan. 29. 13:34
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Hullamos, gondor hajat nem szabad fesulni, csak hajmosaskor vizesen. Kulonben ilyen berzes valami lesz.
2017. jan. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Mosás előtt szoktam kifésülni.

Itt nincs megfésülve.

2017. jan. 29. 17:39
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
próbáld meg kiszárítani
2017. jan. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
82%
Lehet, hogy ha megpróbálnád kivasalni, az javítana a helyzeten, bár szerintem így is távol áll a hajad a csúnyaságtól. De ha vasalod, akkor mindenképp tegyél rá balzsamot hajmosáskor, használhatsz hajpakolást is (ez nekem nagyon bevált, fényesebb, egészségesebb lesz tőle a hajam), illetve szárítás után kent be a végeit valamilyen olajjal (pl karibi dinnyefa/búzacsíra olajjal). Ha ez nem válik be, akkor keress egy jó fodrászt és kérd ki a véleményét, ő biztosan jobban ért ehhez, mint én:)
2017. jan. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem használj mindenkeppen hajmosás utan hajhabot. Az naggyon sokat tud segiteni :) a vasalás nem hiszem h jo ötlet, attol sokkal jobban tud zsirosodni a hajtő, es a vegek eltornek. Mivel lépcsőzetesen van levagva, igy is nehezen fog nőni, nem lesz egyenletes. Ha meg ra is segitesz a toredezesre, nagyon hamar tenyleg csunya lesz a hajad. Egyebkent sztm szep, én nem latom rossznak. :)
2017. jan. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az a baj, hogy lépcsőzetesre van vágva. A hullámok a hajadba nem tudják a rövidebb részeknél, merre álljanak, ezért állnak össze-vissza. Én még nem láttam hullámos hajú lányt, akinek jó lett volna s lépcsőzetes vágás
2017. febr. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!Türelmesen várom,hogy megnőjjön.
2017. febr. 2. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!