Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A mitesszerek orron valóban...

A mitesszerek orron valóban undorítóak, vagy ezt csak én gondolom így?

Figyelt kérdés
Tizenéves korom óta teli van az orrom mitesszerekkel, arcon is előfordul néhány, kozmetikushoz hiába megyek, mert 2 nap múlva megint ott virít az összes. Eddig nem zavart, de valamiért most elkezdtem foglalkozni vele. Ez kívülről látva is van annyira taszító, mint ahogyan én gondolom? És van erre mgoldás? 28/f
2017. jan. 29. 14:47
 1/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ emberek
2017. jan. 29. 15:46
 2/4 anonim ***** válasza:
31%

Mellőzöm a káros ételeket,sok vizet iszok és így sokat javult.De engem is nagyon zavar,ezért általában sminkelek.

Ja igen,szerintem is borzalmasan visszataszító:(

15/F

2017. jan. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
6%

Ha kezelve van (irod, hogy jarsz kozmetikushoz), akkor nem lehet visszataszito, undorito stb

Lattam mar undoritot, tuti a kozeleben sem vagy. A csajnak mar ugy ki volt gyulve az osszes mitesszer az orran, hogy logott ki a porusokbol, de egyszer egy begyulladt neki es "nem mer hozzaerni". Nagyon gusztustalan volt, hatalmas miteszereket kepzelj, ne olyat mint egy atlag emberen.

2017. jan. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon undorito.. En nem tudom neked miert jonnek vissza , minden nap hasznalsz arcradirt?
2017. febr. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!