Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon izzadok. Mit tegyek?

Nagyon izzadok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Este fürdök, 1-2 óra után már rendesen át van izzadva a pólóm és reggelre meg újra büdös vagyok. Szintúgy megyek suliba 1. óra után már rohadt büdös vagyok. Dezodor és stift eddig bevált de ... ez nem egészséges.. hallottam már a szódabikarbónás hónaljas (igen hónaljon izzadok)"bekenést". Ti mit javasoltok?

2017. febr. 3. 19:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és 14/F
2017. febr. 3. 19:32
 2/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
54%

A szódabikarbóna és minden alumíniumsó mentes megoldás szagtalanítani fog, de az izzadást magát nem akadályozza mag.

A sima szódabikarbóna ki fogja enni a bőröd egy idő után, és csíp is. Plusz a pólóid színét is megeszi. Sokan ha használják, akkor keményítővel összekeverve, hogy a testnedvet is felszívja.


Én edzésnél szoktam egy szelet citromot vagy citrom kifacsart levével áttörölni a hónaljam. Ez szintén szagtalanító hatású, ellenben hosszú távon kiveheti a ruha színét.


Ami még jó szagtalanító az a kókuszolaj. (v zsír - kettő ugyanaz) Antibakteriális, ápolja a bőröd. Akinek extra erős szagtalanító hatás kell az szokta némi szódával keverni, és így a szóda sem marja ki annyira a hónaljad.


Ha készen nem akarsz venni kókuszzsírt akkor tudsz csinálni kókuszreszelékből is. (google keres rá) És olcsóbb is.

2017. febr. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Fürödj reggel.

Lehet, hogy a dezodorod nem jó, cseréld ki. (Keress nagyon jó izzadásgátlókat. Akár gyógyszertárban. Ott elég drága 10ezer fölött, de ha esetleg van rá kereted...)

Vegyél új ruhákat,ne hordd a régieket, ha teheted trikót vegyél föl és rá cipzáros pulcsit, amit,ha nem vagy fázós, vegyél le fűtött helyen.

Mennyire vagy dagi? Ha az vagy, fogyás segíthet.

2017. febr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 papics válasza:
a trikós pulcsis dolgot csak otthon próbálnám ki, mert ha úgy is izzadsz, akkor látszódni fog a pulcsin nagyon!
2017. febr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
idővel javulni fog, a hormonok most megtréfálnak. És akármennyire nem egészséges a deo, érdemes használni.
2017. febr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Használj dezodort. Csak a csóró nomádok találták ki h egészségtelen. Esetleg hintőpor.
2017. febr. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Gyógyszertárakban lehet kapni Naturland Solutio izzadásgátlót. 650Ft. Oda kensz belőle ahol izzadni szoktál, ez teljes mértékben megállítja az izzadást. Kensz a hónaljadra este fürdés után, reggel pedig ugyanúgy használhatsz dezodort ahogy szoktál. Mindenképp próbáld ki, megoldás lehet a problémádra.
2017. febr. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!