Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete hajam ki lett szőkítve...

Fekete hajam ki lett szőkítve (fokozatosan), azóta 2Xfestve szőkével. Most szeretnék violet színű hajat, melyik festék jó ebből? Nem fog hamar kopni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 23:11
 1/6 anonim válasza:
Kopasz akarsz lenni? Mert ha így megviseled a hajad, az leszel...
2010. máj. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

mivel viselném meg?:O

nem mind1 h szőkével festem tovább v violával?:S

sőt igy még jobb is, emrt a szőke károsabb

2010. máj. 7. 23:24
 3/6 A kérdező kommentje:

különben meg nem ez volt a kérdés

2Xis szivatástól még nem megy tönkre az erős szálú dús hajam:9 kutya baja ...és ennek már fél éve

2010. máj. 7. 23:25
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

Swarzkopf Brilliance-Ultra violet

Szerintem nagyon szép színe van, és nem kopik ki olyan hamar

2010. máj. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
50%
A hajat tönkreteszi a szőkítés (gondolom, hidrogénnel...), meg a festés, gyengíti a hajhagymákat, és hullani fog. De ha kopasz akarsz lenni fiatalon, nekem aztán mindegy, hajrá! Majd a parókagyártók profitálhatnak, vagy tetováltathatsz a fejedre valamit, csini lesz...
2010. máj. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez egy hülyeség amit leírtak, attól még, h 2x vagy 3x volt szőkítve a hajad, nem fog kihullani!!! -.-', pláne h írtad h vastagszálú dús hajad van.(nekem is amugy)az igaz, h ha szőkíted akkor mindenképpen a legkímélőbb szőkítővel és ne tedd gyakran, de ennyitől nem leszel kopasz. Amugymeg én a dmben vettem anno lilás,rozsaszines festéket, akkoris feketére volt festve a hajam, nem szivattam le, csak megvártam amig lenő, és tökjól befogta, haláli jól nézett ki!!a márkára már nem emlékszem, de mintha Schwarzkopf lett volna. (most is akartam venni de pont elfogyott a polcrol :( )
2010. máj. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!