Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Károsíthat-e hosszú távon, ha...

Károsíthat-e hosszú távon, ha szinte sosem szárítom meg a hosszú hajam?

Figyelt kérdés

2017. febr. 10. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A hajszárítás károsabb,azt olvastam
2017. febr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ennek örülök... szoktak ijesztgetni hajhullással meg korpásodással, habár legalább egy éve nem szárítgatom magam, és nem volt még panasz, de azért utánajárok
2017. febr. 10. 19:39
 3/9 anonim ***** válasza:

Én csak ezen a télen kezdtem teljesen megszárítani a hajam, ezelőtt sose, hanem hagytam, hogy magától száradjon és semmi bajom se lett.

18/L

2017. febr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha elég meleg szobában hagyod megszáradni télen, és teljesen megszárad, plusz még picit bent vagy, mielőtt kimennél a hidegbe, akkor nem baj.

Én is sokszor magától hagyom megszáradni, mert így szebb göndör lesz a hajam, de nagyon vigyázok, hogy ne legyen hűvös a lakásban, és lehetőleg akkor, mikor nem tervezek nagyon sehová menni. :)

2017. febr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem szárítom, mert évente egynél többször nem tudom elviselni a forró szárítót. Hosszú, egészséges, nem korpás, nem hullik, nem töredezett, pedig egy éve nem látott ollót. A gyakori szárítás nagyon tönkre tudja tenni a hajat, ha meg mindenféle hővédőt használsz rá, hogy ne égjen meg, akkor ugyanott vagy, ahonnan elindultál, mert sem a forró levegő, sem a vegyszerek nem tesznek jót neki.
2017. febr. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én sem szárogatom a mell alá érő hajamat.

Ha jó meleg szobában hagyod megszáradni nyilván nem fogsz megfázni, nem fog hullani a hajad.:)

Nekem nem korpásodik a hajam, picikét hullik, de fodrászom mondta,hogy ez természetes. Szóval ne aggódj.:)

Tápláld belülről is, sok folyadék, vitamin és meghálálja a hajad.;)

2017. febr. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem. A fodrászok is azt szokták ajánlani, hogy hagyd magától megszáradni.

Egyedül akkor látja a hajszárító a hajam ha fodrásznál vagyok vagy utolsó pillanatban mostam meg.

2017. febr. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem a nagyon forró levegő nagy erővel fújva sokáig az károsítja nagyon. Dús a hajad? Meddig ér ki bontva?
2017. febr. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon dús és göndör hajam van, ezért nem szoktam szárítóval nekiesni, göndören is a mellem alá ér


Köszönöm a válaszokat, most megnyugodtam! Már egy éve kerülöm a hajszárítót, mert teljesen összekócolódok tőle, akármilyen óvatosan is próbálkozom.

2017. márc. 2. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!