Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete haj- igen vagy nem?

Fekete haj- igen vagy nem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma egy olyan kerdessel fordulok hozzatok, hogy tegnap lattam egy csajt, akinek fekete haja volt es teljesen beleszerettem. Annyira gyonyorunek, eletteltelinek tunt a haja, hogy az valami hihetetlen. Egyenesen imadtam a szinet! Jelenleg az en hajam kozepbarna szinu, mar-mar sotet szinu, de nem szeretem igazan. Ugy vagyok vele, hogy egyszer elunk :) a hajam vall ala ero, szögegyenes, az arcom/bőröm rozsdasabb szinu, a szemem barna. Regota szeretnek a hajamon valtoztatni, volt mar mizériam, hogy nekem frufru kell, hogy en nekem szoke lesz a hajam vege (ami volt is es rajottem hogy a festett szoke hajszin nekem nem tetszik). De eddig nem valtoztattam olyan fu de nagyon, a szoke sem volt szepen kidolgozva. De ezt a fekete hajszint eleg regota nezem es imadom. Velemenyetek? Megeri a fekete hajszin? Dögös a fekete hajszin? Elore is koszonom!!

2017. febr. 12. 16:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Én már kb 6 éve fekete vagyok, és nem bántam meg :) Az eredeti barna, amit azért nem szerettem mert nekem túl átlagos,mindennapi a barna haj.

Sokan panaszkodnak, hogy a fekete festék nagyon káros, hullik tőle a haj, de én semmi ilyet nem tapasztaltam.

Viszont arra gondolj előre, hogy ha egyszer befested, nagyon nagyon nehéz megszabadulni tőle, károsodás nélkül max úgy ha lenöveszted.

Ha küldesz privátba képet, szívesen megmondom hogy jól állna e :)

2017. febr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!