Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajszín dögös?

Melyik hajszín dögös?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnek kiprobalni valamilyen hajszinezot (ami par mosas alkalmaval kijon) de nem tudom milyen szint valasszak. Unom az eredeti hajszinemet, de nem akarom vegleg befesteni, egyelore szinezokkel szeretnek kiserletezni. Mit gondoltok, milyen szineket probalhatnek ki? A borom kreol szinu, szemem barna, jelenleg is barna a hajam. Elore is koszonom mindenkinek!!! Ne kimeljetek :) johetnek extremebb szinek is!

2017. febr. 13. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Ariana Grande ezen, korábbi hajszíne hogy tetszik? :)

https://www.youtube.com/watch?v=AyZvbh3dwOk

2017. febr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Talan a burgundi szinben még benne lennék, de ez az en arcomhoz nem igazan illene :)
2017. febr. 13. 18:57
 3/10 anonim ***** válasza:
A vöröset nagyon nehéz kiszedni, gyorsan kopik de teljesen szinte soha nem jön ki, a kék is ilyen.
2017. febr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem festett rikito piros a hajam. Ugyanugy kreol borom es barna szemem van. Mindenki aztmondja, hogy soha ne fessem mas szinure, en is ugyerzem, hogy magamra talaltam :D

Voltam mar fekete, csokibarna, sotetbarna, szoke, aranyszoke, sotetszoke, voros, lila, rozsaszon, kek, zold, rezvoros, kekes fekete, melirozott (mindenfele szinnel), de a piros az orok! :)

2017. febr. 14. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azta, bátor vagy!!! :) (utolso) engem a fekete nagyon vonz mostanaban. Arrol mi a velemenyed?
2017. febr. 14. 06:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem sajat magamon annyira nem igazan tetszett. Amikor máson megláttam, mindig az volt, hogy úú én is olyat akarok, de hálistem nekem mindig ledobta a hajam, 1 hónap alatt ugyanúgy sötétbarna lett a feketéből, nem tudom miért. :D na meg a feketetől alapból nagyon nehéz megválni.
2017. febr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen ezt en is hallottam. Fekete hajszinezore gondoltam de gondolom az is nehez ugy mint a festek (marmint az eltuntetese)
2017. febr. 14. 14:49
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne sértődj meg, lehet, hogy ez nagyon pejoratív lesz, de ha kreol a bőrös és feketére festeted a haja, sokan arra asszociálnának, hogy roma vagy. Kreol bőrhöz én valami világosabb színt, vagy vöröset javasolnék.
2017. febr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*bőröd
2017. febr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolso valszolo ez is jogos (remelem senkit nem sertunk meg ezzel) nezegettem vilagosbarna szinu hajakat is, azok kozt is vannak szepek. De jelenleg a hajam szinevel nagyon nem vagyok megelegedve, nem szeretem. Tipikus unalmas barna szine van.
2017. febr. 15. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!