Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások ellen használt...

Pattanások ellen használt krémet mennyi ideig szoktátok az arcon hagyni, mielőtt lemossátok?

Figyelt kérdés
Jelen esetben a Sudocremre gondolok.

2017. febr. 14. 10:26
 1/5 anonim válasza:
en minimum 2-3 percig szoktam hagyni. De van egy olyan maszkom| kremem, amit 25-30 percen keresztul fent kell hagyni. Nincs rairva? mert ha nincs akkor szerintem nem is kell lemosni.
2017. febr. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha krém, akkor nem kell lemosni, akkor bele kell masszírozni. Az arcpakolást szokták lemosni. Szerintem olyan krém, amit ráteszel az arcodra, majd le kell mosni olyan nincs, vagy is az nem krém, hanem arcpakolás vagy arcmaszk.
2017. febr. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
jaja, en is ezt akartam irni :)
2017. febr. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. És a felszívódás kb mennyi idő átlagban? Tehát használat utána mennyi idővel lehet pl egy sima arcmosást csinálni?
2017. febr. 15. 11:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Most a krémre gondolsz vagy az arcpakolásra? Az arcpakolást lemosod egyből. Vagy is rá van írva a csomagolásra, hogy kenje fel az arcára majd 10-15 vagy 20-25 perc öblítse le. A krémezés után pedig azért érdemes várni, hogy jól beszívódjon. De ha éjszakára kensz fel egy krémet, akkor azt hagyd is fent éjszaka. Tehát ne csináld azt, hogy felkened, majd arcot mosol mondjuk egy fél óra múlva. Az éjszakai krém azért éjszakai, mert éjszakára fent lehet/kell hagyni. Ha pedig olyan krémet szeretnél használni, amire tudsz alapozót kenni, akkor kimondottan olyan krémet vásárolj, amire lehet alapozót kenni.
2017. febr. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!