Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vágassam le a hajamat?

Vágassam le a hajamat?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja milyen szép, anyukám is mondja hogy milyen jó hogy le ne vágassam, hülyeség, de én már nem akarok hosszú hajat, vágyom a rövidre, idegesít a hajam, rákönyökölök a suliban, mások is rákönyökölnek meguntam és olyan jó lenne a rövid. Persze szeretem hogy hosszú ezért is vacillálok. Vágassam le? (már majdnem derékig ér)

2017. febr. 16. 06:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagasd. Ugyis visszano.
2017. febr. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
csak több évig :( nem tudok dönteni
2017. febr. 16. 07:12
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is vágass nyugodtan ;)
2017. febr. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Ugyis megbánodm. Miért nem vágatod akkor csak pl 15-20 cm vel rövidebbre aztán lehet megszokod megint vágatsz annyit. Egyszerre semmiképp ne vágd le mert szokatlan lesz és megbánhatod.
2017. febr. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%

ne legyél már ennyire határozatlan, most szeretnél rövid hajat vagy sem? ha meg nem, akkor az egész elmefuttatásnak semmi értelme.


te mit szeretnél valójában? az, hogy a többiek mit mondanak, az ne érdekeljen.

később rájössz, hogy megbántod? és? legalább egy darabig jó érzéssel töltött el téged, hogy így voltál. a haj visszanő.


ettől már csak nagyobb döntéseket kell majd hoznod az életedben. ha egy ilyen pitiáneren ennyit vacakolsz, akkor mi lesz majd, ha a suliválasztáson kell majd agyalnod?


egyébként vannak nagyon jó frizurák hosszú hajra is, ha zavar, hogy rákönyökölsz!

2017. febr. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Először vágass kicsit és ha tetszik akkor legközelebb többet.
2017. febr. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%

a derékig érő az egyáltalán nem jó. az túl hosszú


24f

2017. febr. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Vágass belőle annyit, hogy még hosszú legyen, de ne legyen útba.
2017. febr. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%
Ha meguntad, nyugodtan, úgyis visszanő, akár el is adhatod az ekkora hajat. De ne most, hanem amikor már jobb idő lesz. Lehet, fázna a fejed. Volt már rövid hajad?
2017. febr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!