Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudnek ilyen nagy loknika...

Hogy tudnek ilyen nagy loknikat csinalni a legegyszerubben hajvasalo es egyeb szerkezet nelkul?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=OS3SJOAG7pM


Mar nincs ilyenem ezert valami trukkosebb fonasra, vagy valami hajkimelo modszerre lenne szuksegem. Bar konkret keszuleket is javasolhattok, de pl. hajvasalo es ilyesmi azert is kieesik, mert derekig er a hajam, szerintem el se ferne rajta...


2017. febr. 17. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm összecsavart alufóliára tekerte fel a haját és ráhajtogatta, majd abban aludt. Kb ugyanígy nézett ki.

Youtuben keress rá, ő is onnan csinálta.

2017. febr. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
OKe,koszi, rakeresek. Johetnek meg az otletek. Alufolias megoldast eddig csak hajszaritoval lattam, de az eleg durvan nezett ki, mivel nem hiszem, hogy jo melegiteni az alufoliat...plane hajon.
2017. febr. 17. 16:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Spiráldauernek is hasonló eredméye van.
2017. febr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
En is gondoltam ra, de anyumnak egy MESTERfodrasz olyan dauert dobott, hogy csak na...az igaz, hogy extra tartos lett, nem akartuk elhinni, hogy meg 2 ev utan se megy ra egy sapka se szinte a fejere, olyan "nagy" lett a haja, dus hatasu. Igen, csak olyan volt, mintha kreppeltek volna. Raadasul a dauer is art gondolom a haj szerkezetenek, szoval nem merem kiprobalni, pedig biztos szep eredmenyt lehet elerni vele, ha valaki jol csinalja. Vegulis en szeretem a szogegyenes hajam is, mert kb mindig olyan, mintha precizen ki lenne vasalva. Csak szeretem valtozatosan is hordani. Fonatokat keszitek, kontyokat stb. Most a hullamos hatas a cel. Szerencsere nagyon puha a hajam, igy nagyon hamar benne marad barmilyen forma, viszont mivel szogegyenes eleg hamar ki is logja magat.
2017. febr. 18. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!