Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szem alatti sötét karikákra?...

Szem alatti sötét karikákra? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Mèlyen ülő szemeim vannak, ès mindig kicsit karikàsak voltak (kiskoromban is). Aludni alszom eleget. Hasznàltam ezerfèle alapozót ès korrektort, de mind alatt àtütnek a karikàk, akkor is, ha több rètegben kenem fel, ràadàsul akkor mèg az is làtszik, hogy ott csücsül egy adag massza. Van erre valami krèm/hàzi megoldàs, ami tènyleg hasznàl? Legalàbb 2 fokkal vilàgosìtja? Nekem màr az is jó lenne. Köszi a vàlaszokat.

#szem #karika #karikàs szemek
2017. febr. 18. 18:59
 1/7 anonim válasza:
A friss uborka karikák nekem használtak.. Fél óra kb. elég is..Helyezd a karikákra, s felfrissíti őket..kicsit el is tűnteti
2017. febr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem ártana egy vérvétel ugyanis szerintem vashiányod van. Szedj vastabblettát DM-be 700 ft egy doboz. Nekem is mindig karikás volt aztán engem is felvilágosítottak hogy járjak utána elmentem vérvételre kiderult hogy vashianyom van és csodák csodája elmúlt amikor szedtem a vasat. Most is ha nem szedem hónapokig vissza jön.
2017. febr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi#1-es Hallottam, hogy mèg a krumpli meg az alma is jó..? kipróbàlom az uborkàt is.

#2 Jó a vèrkèpem, most is szedek vasat. :)

2017. febr. 18. 19:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Reggel jégkockával simítsd át.
2017. febr. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi, azt is kipróbàlom. :)
2017. febr. 19. 19:53
 6/7 anonim ***** válasza:

L'oreal skin perfection szem alá :)

Jégkocka valóban jó, vagy a hideg kanál. Hagyd ott pár percig.

2017. febr. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben! Hül a kanàl reggelre! :) A Lorealt is csekkolom.
2017. febr. 21. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!