Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék ez ellen?

Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Szőrös a hasam és a hátam is, de nagyon durván. Nagyon látszik. Szégyenlem magam miatta és amikor tesinél át kell öltözni, akkor is kényelmetlenül érzem magam emiatt, a többiek előtt.

Szerintetek mit csináljak?

Anya nem engedi, hogy legyantáztassam vagy ilyenek, de én így nagyon rosszul érzem magam.

Mit csináljak?

14L



2017. febr. 20. 00:57
 1/5 anonim válasza:
100%
Nem lehet hogy csak te látod ennyire látványosnak a szőrödet?Ha ennyire zavar beszéld meg anyukáddal hogy lelkileg ez téged mennyire megvisel, hátha akkor segíteni fog.Például ki lehet szőkíteni a szőröket.Ez nem is fáj és szép eredményt lehet vele elérni.Borotvával nehogy neki ess!Vagy a szörtelenítő krémet is kipróbálhatod.De anyukád biztos jobban látja a helyzetet, beszéld meg vele!
2017. febr. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Borotválni semmiképp ne szedd le! Mert utána erősebb, és nagyobb szőr nő helyette.


Anyuddal mindenképp beszéld meg vele, a legkorrektebb az lenne ha legyantázhatnád. Hiszen azzal akkor nem kell vacakolni legalább 1 hónapig.

2017. febr. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Anya azt mondja, hogy nem látszik nagyon, de a bátyám barátnője és a nővérem viszont egyetért velem, hogy nagyon látszik. Tudom, hogy anya azért mondja, hogy ne csináljak vele semmit, de engem nagyon zavar és kényelmetlenül érzem magam.
2017. febr. 20. 11:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is szőrös. Én párszor leborotváltam már. Nem rendszeresen, de néha...
2017. febr. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Tévhit, hogy a borotvától erösebb lesz. A kettévágott szőröknek, mikor a "maradékuk" kinő, az valóban erősebbnek tűnik, de csak azért, mert hiányzik a vékony végük. A szőr cserélődik. Az újat nem befolyásolja, hogy az előzőt levágtad.


Mondd el anyukádnak, hogy lássa már be, teljesen értelmetlen dolog megtiltania akármelyik szőrtelenítési formát, ugyanis semmiféle negatív hatása nem lesz. Ugyan milyen okból nem engedi?

2017. febr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!