Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Merre kell lehúzni a gyantát?

Merre kell lehúzni a gyantát?

Figyelt kérdés
Eddig én úgy tudtam, hogy amerre a szőr nő, de mostanában az összes gyantázós tutorial videóban azt látom, hogy az ellenkező irányba rántják le. Akár szemöldök, akár láb, vagy arc gyantázásakor. Szóval aki jártas az ilyenben meg tudná mondani hogy ém tudtam eddig rosszul, vagy akárhogy lehet, vagy a videók "rosszak"? Előre is köszi😊

2017. febr. 21. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
A gyantát szőr növésével megegyezően felkened és ellentétesen letéped. Igyekezz úgy letépni hogy párhuzamos maradj a bőrrel és jól feszítsd ki.
2017. febr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A cukorgyantát viszont a szőr növésével ellenkezően kell felkenni és a megegyező irányba lerántani.
2017. febr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!