Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Levágtam a babahajam, mit tegyek?

Levágtam a babahajam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elöl a homlokomnál,ahol szét van választva a hajam voltak ilyen kis babahajak....Már nagyon idegesítettek,mert hülyén néztem ki miattuk,úgy hogy levágtam őket de így még hülyebben nézek ki,mert látszik,hogy levan vágva. Mit tegyek,hogy ne látszódjon hogy levágtam,vagy hogy gyorsabban nőjjön??13/l

2017. febr. 25. 13:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

1 éve en is levágtam, aztan utana nem bírtam ki hogy borotvával ne nyírjam le ... amikor mar latszodott egy picit , borotva .

Ezt 17 évesen tettem magammal . Ezt a baromságot . Most 18 vagyok, hagyom nőni . Elég ronda , de legalább mar később nem lesz ezzel problémám .:)

2019. júl. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!