Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajnövesztési tippek? Nem...

Hajnövesztési tippek? Nem tudom hogy ezeket próbálta-e már valaki. Tapasztalat?

Figyelt kérdés

-Állítólag a haj fonása segíti hogy hosszabb legyen

-Esetleg /ezt is hallottam/ ha meleggel, langyossal, hideggel felválta öblítem a hajam a vérkeringés miatt

-Ricinusolaj?



2017. márc. 2. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Fonás: Csak védi a hajat a káros külső hatásoktól pl ruhához dörzsölődés gubancolódás stb tehát csökkentheted vele hogy hajad ne roncsolódjon ezáltal hosszabra tud nőni,de ha túl szoros(húzza a hajhagymáidat) akkor értelem szerűen az nem jó hullik tőle. Vagy ha estére befonod de reggel kivasalod akkor teljesen fölösleges azért fonni hogy védd a hajad.

Hideg-meleg: Ez valóban serkenti a vérkeringést ezáltal a hajnövekedést is. Ettől már jobb az mrg kellemesebb ha amikor eszedbejut időd van naponta többször maszírozd a fejbőröd 5-10 percig.

Ricinusolaj: Nagyon jó én szűz kókuszolajjal szoktam keverni.

Esetleg használj koffeines sampont és valamilyen hajnövekedést serkentő hajszeszt én a Herbavitát meg a planturt szoktam felváltva. A herbavita kb 700ft a plantur kicsit drágább ezért is szoktam felváltva.

Én ezeket csinálom, használom és így tud a hajam nőni havonta 2,5 cm-t.

Jaj meg szedek időszakonkét vastablettát, dmbe qz is kb 600 ft.

2017. márc. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ricinusolaj valóban használ. Csak rettenetes kimosni utána a hajból.

Általában a haj tövét, és végét kell bekenni vele, ettől puhább lesz, kezelhetőbb, és nem lesz olyan töredezett a vége.

Ha pedig a tövét kened, az serkenti a hajnövekedést.

Csak kérdés, mennyi ideig kell alkalmazni, hogy legyen hatása.

2017. márc. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sokat segítettetek! Esetleg más ami növeszti?:)
2017. márc. 2. 15:04
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Egy idobe minden este benedvesitettem es befontam apro tincsekbe. Bem nőtt tole
2017. márc. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Merz tabletta.
2017. márc. 3. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A ricinusolaj szuper, használd minél többet. Ezenkívül a méz, joghurt, kókuszolaj, argánolaj, olívaolaj mind beindítják a növekedés. Ha érdekel egy jó pakolás akkor tudom ajánlani : [link]
2017. márc. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!