Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Két hajfesték keverése?

Két hajfesték keverése?

Figyelt kérdés

Szőke hajamat szeretném kicsit barnásabbra varázsolni, el is mentem a boltba a kívánt árnyalatot keresve de nem tudtak épp olyat adni amilyet szeretnék. Az eladó tanácsolta, hogy két színből keverjem ki.


Amilyen a hajam most:

[link]


Amim van: Palette N5 és garnier 5N, garnier 111 és naturia 210es színek vannak itthon


Amit szeretnék: [link]


Össze lehetne hozni a rendelkezésemre álló színekből, vagy van e valakinek valmi ötlete


2017. márc. 4. 12:56
 1/3 anonim válasza:

a 2 link ugyanaz.

egyébként azért lennék óvatos a helyedben, mert amikor én szőkéből mentem át barnába, tele lettem zöld melírokkal(!!)

nagyon csúnya volt, mert otthon sajnos nem tudod ugyanúgy megcsinálni, mint egy fodrász. én is vállalkozó szellemű otthon festős vagyok, de 1 hónapig felkötött hajjal jártam utána.:(

2017. márc. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
(előző vagyok) Egyébként magával a keveréssel szerintem abszolút nincs baj, és lehet, hogy ha te csak kicsit sötétednél, az nem is lenne olyan, mint nekem volt. (én egészen barnára festettem)
2017. márc. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
sikerult tok szep tejcsoki szine lett de inkabb tettem hozza egy kis voroset hogy feldobjam igy meggyes tejcsokis :)
2017. ápr. 18. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!