Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a legjobb pattanásos bőrre?

Mi a legjobb pattanásos bőrre?

Figyelt kérdés

18/L

Sok, és gyulladt pattanásaim vannak. Nem sminkelem magam, nem használok semmiféle alapozót vagy korrektort. Avonos arclemosót, és tonikot használok, de ezektől inkább csak puhább lesz a bőröm de a pattanások mindig ott vannak, és újra előjönnek. Mit tehetnék?? :(


2017. márc. 4. 15:46
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Általában akkor jönnek ki a pattanásaim, mielőtt megjön..:/ Ha el kell kerülnöm azokat amiket felsoroltatok, akkor mit ehetek??? Gyümölcsöt meg zöldséget csak??
2017. márc. 5. 11:27
 12/12 anonim ***** válasza:

a hetesnek teljes mertekben igaza van! (nem ertem miert pontoztak le egyes emberek)

en is rengeteg mindent kiprobaltam,de sem a zynerit,sem semmi nem hasznalt,amit a kivalto okot nem szuntettem meg.es igen,az etrendben keresendo.Ajanlom hogy meregtelenits,es utana figyelj oda mit viszel be a szervezetedbe.

2017. márc. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!