Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajmosás után férfi hajformázá...

Dev5 kérdése:

Hajmosás után férfi hajformázás hatékonyabban?

Figyelt kérdés

Először is egy közép hosszú hajról van szó, amit félig felfelé, és oldalasan szoktam beállítani.Szőkés barna hajam van, és egyenes.

( [link] Valahogy, így de persze nekem nem áll ilyen jól. :O )

Hetente 2-szer szoktam hajat mosni, és a hajmosás utáni reggelen valami borzalom a hajam, és nem tudok vele mit kezdeni... Hajmosás után rakok rá egy kevés waxot a még vizes hajamra, és azt megszárítom, és így várom a reggelt... Reggel viszont a töménytelen hajlakk szokott csak "segíteni", és ezt szeretném megváltoztatni.. Nem használok semmilyen balzsamot,krémet,kondicionálót csak a la nature sampont. Miután megvan ez a hajmosás utáni nap mintha kicserélték volna a hajam, és használható állapotban van, és nem is kell nagyon hozzányúlni.



2017. márc. 5. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:

előre szólok, hogy nem értek igazán a témához, ami a waxokat, lakkokat és egyebeket illeti. Ezzel együtt van egy olyan gyanúm, hogy a samponnál kezdődik a problémád, ami valószínűleg túl erős a hajadnak, ezért kell neki másfél nap a regenerálódáshoz.

Még vizesen ráteszed a waxot, így nem is tűnhet fel, mennyire kiszárította a hajmosás, pedig igazábó már akkor rossz állapotban van. Másnap aztán már se a víz, se a wax nem pótolja a fullra lemosott faggyúréteget, és semmi sem marad.

Valamennyi faggyúréteg kell a hajnak, hogy fényes maradjon, és kezelhető. Válts lágyabb samponra.


Még egyszer mondom, nem értek a dologhoz, ha az utánam jövők megcáfolnak, rájuk hallgass inkább! :)

2017. márc. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
54%

Ne tegyél rá semmit mert töredezett lesz tőle a hajad...

1.mosd meg a hajad(a fejed legyen víz alatt kb. 5mp ig)

2. Töröld át törölközővel de csak annyira hogy ne follyon róla a vi, mert ilyenkor beállítod

3.a hajszárítóval szárítsd meg a hajad ahogy akarod hogy álljon

4.Hétfő-szerda-szombaton csináld ezt a többi napon CSAK hajszárítóval állíts be és "szárítsd" meg

Ezek után a hajad fixen fog állni és puha lesz.

Remélem segítettem;)

2017. márc. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

2. Vagyok

Azért tegyél rá sampont azt elfelejtettem írni (lehetőleg HeadAndShoulders korpa ellenit, nekem bevált)

2017. márc. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!