Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi baj lehet a hajammal?

Mi baj lehet a hajammal?

Figyelt kérdés
Mar több, mint egy hete ha hajat mosok es megszaritom hátul olyan mintha vizes lenne. Órákat szárítom es megis olyan marad. Próbáltam mar, hogy nem szárítom meg hanem vizes hajjal alszom, de akkor is olyan maradt. Ez mitől lehet? Gondoltam arra, hogy nem mosom ki rendesen a sampont vagy balzsamot, de a multkor erre is figyeltem es megis olyan maradt. Mit tehetek? Mi ez egyáltalán?

2017. márc. 6. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Cseréld le a termékeid, mert úgy tűnik, lerakódtak.
2017. márc. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem zsíros marad a hajad? Kétszer samponozol?
2017. márc. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elso: hogy érted hogy lerakodtak? Nem reg óta hasznalom a termékeket.

Második: csak egyszer, de eddig nem volt ilyen gond a hajammal. Ma második napos, de hátul mintha tiszta zsír lenne, egyszerűen nem ertem, lehetséges hogy nem mosom ki rendesen a sampont? Ma igy kénytelen leszek megmosni ujra, es ez nem jo mert mostanában tul gyakran mosom..

2017. márc. 7. 09:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen sampont használsz?
2017. márc. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán számít, hogy mióta használod a jelenlegi terméket, ha azelőtt és most is parabénes, szilikonos szemetet használtál. Ezeknek nagyjából csak a csomagolása más.Menj el egy bioboltba és válassz normális sampont.
2017. márc. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kétszer kellene samponozni.

Az első csak fellazítja a piszkot zsírt

A második mossa ki és onann tudod hogy nagyon kell haboznia.

Fodrász vagyok sajnos ilyeneket nem tanítanak az általános iskolába de rombusz kerületének kiszámítását igen.

Van olyan vendégem akinek 3 szor kell átsamponozni a haját hogy normális frizkót tudjak neki csinálni mert ha nem mosnánk meg annyiszor olyan lenne mint a tied. Szóval nem a termékeiddel lesz gond mert az összes ugyan azt tudja. Samponozz kétszer ha kell háromszor alaposan öblítsd ki aztán mehet a balzsam és azt is.

2017. márc. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Schaumat használok egyébként. Köszönöm a valaszokat.
2017. márc. 7. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!