Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudnék kezdeni a hajammal?

Mit tudnék kezdeni a hajammal?

Figyelt kérdés
Póthajam van, a saját hajszínem középbarna, a póthajé sötétbarna. Amikor elsőnek lett összefestve (fodrász által), sötétbarna lett, de volt egy kis kontraszt, úgyhogy vettem sötétbarna festéket, de fekete lett. Azóta már be lett festve egy párszor, mindig sötétbarnára, de mindig fekete lett az eredmény (különböző festékeket használtam). Úgyhogy most fekete a hajam, alatta közép, illetve sötétbarnával. El lehetne tüntetni valahogy ezt a feketét? Ombrére gondoltam, nagyon tetszik a barna-szőke, de szerintem azt kb lehetetlen elérni ebből a hajszínből, nem? Esetleg barna-fekete? Granny hajra is gondoltam, de gondolom az is nagyon tönkretenné a hajamat.

2017. márc. 3. 10:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!