Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A cigánylányoknak mért/mitől...

A cigánylányoknak mért/mitől olyan szép hosszú, erős és egészséges a hajuk?

Figyelt kérdés
Még ha igénytelenek is, a hajuk olyan gyönyörű(nek látszik) !!
2010. máj. 10. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem a gének. Ezen én is annyira ki vagyok borulva, főleg azért, mert nő nekik. Én 8 éve próbálom megnöveszteni a hajgyógyásztól kezdve a bőrgyógyászon át mindenhol jártam, minden vizsgálatnak alávetettem magam, de sehol semmi. A hajam pedig a vállamnál tovább nem nő :'( :'(
2010. máj. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%

de ők mindenhol jobban szőrösödnek :)

jobb inkább így :) mennyi bajuszos öreglány van közöttük.

2010. máj. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ezt én is hallottam. Igaz akiket láttam, annak majdnem mindnek összefestett töredezett haja volt, de 1-2 szép hajút is láttam. Szerintem a génekkel lehet összefüggésben, meg azzal, hogy nem mossák agyon, nem vasalják. Múltkor olvastam, hogy az indiaiaknak 5x annyira vastag 1 hajszáluk, mint az európaiaknak. Ők meg inkább az indiaiakra hasonlítanak.

Valami tradíció is van náluk, hogy megvan, hogy meddig nem vágathatják le a hajukat. Egyébként nagyon odavannak a hosszú hajért, nekem is mindig mondják. Meg volt már, hogy hallottam ahogy elmentek mellettem, hogy "Nézd már, milyen hosszú haja van!".

2010. máj. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

Gének: sötét bőr, erős haj, sötét szőrzet. Ennek oka, hogy olyan helyről erednek, ahol mediterránabb volt az éghajlat. Nézd meg a négereket. Nekik is többnyire tökéletes a bőrük, erős a hajuk. Ellenben az északi népeknél (pl. finnek) érzékenyebb a bőrük, fehérebbek, világosabb hajúak.

Az emberi fajták aszerint néznek ki, hogy milyen éghajlathoz kellett alkalmazkodni anno. Északon nincs olyen meleg és erős sugárzás, így nem kell a vastagabb sötét bőr, ellenben Afrikában szükség volt rá...

2010. máj. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
94%
Na igen,ez így van,semmi ápolás és hosszú,fényes én meg küszködök.Az viszont feltűnt,hogy 30 évesen már 40-nek látszanak.Szerintem is genetika.Ismertem egy lányt 16 évesen álomszép volt,most elmentem mellette,mert még az arcvonásait sem ismertem fel.
2010. máj. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!