Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mióta az eszemet tudom,...

Mióta az eszemet tudom, viszket az arcom emiatt sokat piszkálom az orrom, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nekem ez már berögzült mozdulat, viszket az orrom puff megvakarom, párom hívta fel rá a figyelmet, hogy előadások közben is csinálom pl, és igencsak imázsrontó. Én szeretnék ez ellen tenni, egyébként se jó mikor viszket az arcom vagy orrom.

Egyébként seborrheás dermatitisem van. Tudnátok segíteni?



#orr #viszketés #arc #seborrhea #viszkető arc #viszkető orr
2017. márc. 9. 21:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha tudod, hogy diagnosztizált betegséged van, érdemes lenne a bőrgyógyász vagy egyszerűen a legközelebbi gyógyszertárban a patikus tanácsát kérni, nem a gyakori kérdések válaszadóiét. :)

Amúgy meg, már megbocsáss, de szerintem a csak párod túl kényes. Ha belül piszkálnád, túrnád az orrod, oké, az kellemetlen lenne tényleg. De kit zavar, ha kívül megvakarod?

A magam részéről én az ilyesmit nagyon nem díjaznám, ne zárjuk már egymást kalodába párkapcsolat címén!

2017. márc. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!