Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jó minőségű, tartósabb hajszín...

Jó minőségű, tartósabb hajszínezőt tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy a festék és a színező egyformán tartós csak az utóbbi nem olyan káros mert nem jut be a hajszerkezetbe csupán a felületét fogja be, kísérletképpen joanna multi kimoshatót vettem ami 3 mosásután alig látszik és szeretnék a középbarna hajamból picit sötétebb barnás-vöröses árnyalatot, valaki tud ajánlani esetleg?
2017. márc. 10. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Crazy colort ajanlom. Tartos,es szepen befogja a hajat. Viszont a zold arnyalatait messzirol keruld el mert miutan elkezd kikopni sajnos ilyen f* s színű lest
2017. márc. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi:) de normál hajszínt keresek és tartósabbat ahogy nézem ez is csak pár mosásos
2017. márc. 10. 12:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is Crazy Colorral festem de 2.3 hétig látszik, ha sokat szánsz rá akkor Directions vagy Manic Panic, ezek a kategória legjobbjai de drágák.
2017. márc. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!