Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Color B4 lila hajszínezőt...

Color B4 lila hajszínezőt szőkített hajról kiszedi?

Figyelt kérdés

És ha igen mennyire roncsolná? Megéri megvenni?

Yunsey Color Mask-el volt egyébként festve a hajam, alatta szőkítve van.



2017. febr. 26. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne vedd meg! Annyira émelyítő szaga van, hogy ha most rágondolok, hányingerem lesz. És nem tűnik el a szag egyhamar a hajból.

Próbáld meg c vitamin porral.

2017. febr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A szaga tényleg nem a legjobb... :)

Én sajnos nem biztos, hogy tudok segíteni. Én is használtam, de barnára lett festve a hajam, és nekem kiszedte, bár egy kicsit sötétebb árnyalatúett, mint barnára festés előtt. Viszont láttam egy videót arról, hogy valaki rózsaszín színezőt akart kiszedni a hajából, és kékett, de amikor megpróbálta kiszedni a kéket, kijött.

Itt vannak a videók, ha érdekel valakit: [link]

[link]

2018. ápr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

* árnyalatú lett

* Kék lett

(Előző vagyok)

2018. ápr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha valakit még érdekel, megpróbáltam az egész hajamon,miután teszteltem egy tincsen. Amíg rajta volt, látszott,hogy szőke, viszont mosás közben kezdett barnásodni, és a végeredmény barna.. Viszonylag világos. Hát mit ne mondjak, nem hozta meg az élet kedvem... :D
2018. ápr. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!