Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csak szerintem unalmas már,...

Csak szerintem unalmas már, hogy a nagyobb városokban mindenkinek ombre haja van?

Figyelt kérdés
Persze, mindenkinek a maga dolga, hogyan és milyenre festi a haját, de az, hogy bejött ez az ombre-őrület,és Pesten minden második lánynak ombre haja van, az csak szerintem unalmas már? Vagy a fiúknak ez bejön?

2017. márc. 18. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
A fiúk nagyjából leszarják. A hosszú dús haj szexi, a vékony ritka meg nem annyira. Mindegy mit kensz rá.
2017. márc. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
Kisebb városban is. Nekem tetszik.
2017. márc. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tengericoca válasza:
100%
Szerintem téged csak az zavar, hogy a pasiknak tetszik. :D Ha annyira mindenkinek a maga dolga, akkor minek foglalkozol vele? Mellesleg feljárok pestre és nem minden 2. csajnak van ombre haja.
2017. márc. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem nem az zavar,hogy mindenkinek ombre haja van,mert nekem is volt mar,hiszen nagyon szep is tud lenni.Engem inkabb az zavar,ha valakinek csúnyán van megcsinálva,ami hat valljuk be egész sok van.
2017. márc. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Unalmasnak unalmas amugy. Ezt en se ertem pl becsben meg zurichben nem nagyon lattam ombret de itt meg tenyleg minden 2.lanybak az van. Zavarni nem zavar mert nem az en hajam de hat igazabol ez az ombre az amit minden kis fodrasz valahogy megcsinal meg hommede stb es ha elcseszik akkor csak a fel hajad megy tonkre szoval gondolom ezert ilyen nepszeru
2017. márc. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!