Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a nagyobb "bűn"? Az öngyilk...

Mi a nagyobb "bűn"? Az öngyilkosság vagy ha egy olyan emberként élsz, aki semmire sem jó és csak terhére van mindenkinek?

Figyelt kérdés
2016. febr. 2. 15:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyik sem bűn.
2016. febr. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Vlagyimir Rosztov ***** válasza:
Engem nem ölel meg senki nem szeret senki es mindenki lexar engem szoval ha igy élek az nem az én bűnöm hanem a tarsadalom bűne mert ezzel is bántanak es ez nem esztétikus dolog, az öngyilkosság nem bun , miert lenne az ha a halaloddal nem dol ossze a világ? Most ha megölnel valakit az bun lenne de igy hogy magadat .. Nem hiszem hogy bűnt követsz el, elhagyottsag.. Depresszió... Ennek ez az oka... 14/F (Tolna megyei) es barmit megbeszelhetunk én megértelek
2016. febr. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 szamo77db ***** válasza:
Egy percig sem élnék semmilyen intézetben. Nekem elég volt a honvédségnél megtapasztalni az ilyen tömegszállást. Ismerek valakit, aki egy baleset következtében inkontinens lett. Ahányszor tisztába teszik, egy 500-ast nyom a nővér vagy az ápoló zsebébe. Elő vannak készítve, összehajtogatva a bankjegyek.
2016. febr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Számomra a legnagyobb bűn az önsajnálat. Tehetsz azért, hogy ne érezd így magad, kérhetsz segítséget akár barátoktól, családtól, orvosoktól. A legnagyobb bűn, ha nem teszel semmit, hanem belesüllyedsz ebbe az állapotba.
2016. febr. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

A társadalom hibája, ne is foglalkozz vele.

Miért is kellene mindenkinek "jónak lennie valamire".Az ember haszonállat?Nem.Akkor meg hagyd a fenébe, ami nem megy.Gondolj bele, vannak, akik a mások által összegürizett pénzekből egész életükben csak süttetik a napon a seggüket a tengerparton.Na az ő életük tényleg nem ér többet, mint egy pondróé, de ők emiatt nem hibáztatják magukat.

Dühítő, az az elvárás, hogy az ember állandóan produkáljon valamivel!

Életünk háromnegyedét elveszi a tanulás, aztán meg a munka.A nagy semmiért.

2016. febr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Változtatsz. Nagyon nehéz de megéri. Depis út de ha nem cselekszel akkor marad az öngyilkosság vagy a depressziós élet. Változtatni kell ha jobb életet akarsz. Nagyon rossz érzés gátlásokkal és örökös rossz kedvel élni, ezért kell változtatni. Nem a könnyű utat kell választani az csak megfutamodás. Küzdeni kell ez az élet
2016. febr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
A legnagyobb bűn beleragadni az önsajnálatba és nem tenni semmit a változásért.
2016. febr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Esetleg csak hiszed, hogy te olyan nagyon terhére vagy másoknak.
2016. febr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Pedig sajnos az vagyok... Ha leírnám milyen életet élek, te se mondanál mást...
2016. febr. 3. 07:47
 10/12 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy rosszul alakulnak a dolgok. Nálam is borzalmas volt az élet a változásomig. Nagyon komoly szociális fóbiám volt és a szüleimmel sem volt valami jó kapcsolatom és rosszak voltak az anyagi helyzetek is. Nagyjából kezdek kilábalni a fóbiámból kemény munkával ami szőrnyű volt a kezdetekben, de valahogy mostanra kezdem élvezni az életet. Mindenkinek kell egy kis löket. Indítani kell a jobb felé. Én úgy vagyok most az élettel, hogy azért van hogy szórakozzunk, persze ne felejtsük el a fontos dolgokat se. Gondolkodj a kiúton. Igaz nem ismerlek sem téged sem az életed de még így is azt mondom, hogy lehetséges a változás. Sok és lelket nem kímélő munka kell a változáshoz de hidd el ez a sok fájdalom kifizetődik egyszer. ;)
2016. febr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!