Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért lett a göndör hajamból...

Miért lett a göndör hajamból egyenes?

Figyelt kérdés
Általános iskola 5. Osztálya után kezdett el göndörödni a hajam, egy éve (17 évesen) a derék alá érő göndör hajam le lett vágatva vállig, azóta nő, de hiába szárítom meg, vagy hagyom levegőn megszáradni, ugyanúgy majdnem szögegyenesre szárad. Lehet ellene valamit tenni, sütővas, fonás nélkül?

2017. márc. 21. 21:53
 1/2 anonim válasza:
Velem is hasonló történik éppen, kb 5. ben göndörödött be, és 16 évesen vágattam le a combközépig erő hajam vállig, még szebb még göndörebb lett, és most 21 évesen a fele göndör a fele egyenes... jó kérdés, nagyon bosszant engem is...
2017. márc. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak az én hajam egyenesedne ki.. Gyűlölöm, hogy göndör.
2017. ápr. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!