Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetséges, hogy jelentősen...

Lehetséges, hogy jelentősen roncsolta a bőrömet egy márkán belül vásárolt alapozóból egy másik árnyalat mint amit eddig használtam?

Figyelt kérdés
Mindigis voltak pattanásaim, de nem sok, és az alapozó nem igazán befolyásolta. Túl sötétnek véltem a megszokott alapozómat (hab alapú és matt) ezért vettem ugyan ebből a fajtából egy másikat. Másfél hete használom, az utóbbi 4 napban tele van az arcom pattanással, és minden nap jönnek ki újak, pedig a bőrápolási szokásaimon nem változtattam.

2017. márc. 21. 23:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem valoszinu inkabb kaja vagy hormonalis. En ezt ugy tesztelnem pl ha az orrod mellet vagy homlokodon jonnek ki akkor vennek egy mas fajta alapozot es csak az arcom egyik felen hasznalnak azt. En igy jottem ra hogy a borom.nem birja a nyx et . pontokban raktam a boromre es 2 nap kulva holyagok lettek csak ott ahova raktam ... Kellet neki tobb honap amire eltunt :/
2017. márc. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sunshinedoll ***** válasza:
A festékanyag, pigment nem kéne, hogy ilyen csináljon a bőröddel, valami más gond van. Az alapozónak max ott lehet gondja, hogy régi/lejárt.
2017. márc. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!