Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akik már sokféle női borotvát...

Akik már sokféle női borotvát kipróbáltak! Melyik a legjobb és melyek a kerülendők?

Figyelt kérdés

2017. márc. 22. 10:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én csakis férfiborotvát használok, erősebb, tovább tart.


A női hiába kis finom, szép, nkem egyiksem vált be, pedig vettem drágábbakat is.

2017. márc. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is férfiborotvát használok :)
2017. márc. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok eldobhatót próbáltam(nőit férfit), azok nem jók annyira. Vettem egy DM-es simát(cserélhető pengéjű), az sokkal jobb.
2017. márc. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Dettó. Bár a nőivel sincs bajom, de nem nyújt semmi pluszt a sokszoros árért. A legolcsóbb borotva ugyanazt tudja.
2017. márc. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is férfi borotvát használok. Felrsleges lehúzás a női borotva.
2017. márc. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, még sosem használtam borotvát, azért kérdezem! Nekem csak hónaljhoz kéne.
2017. márc. 22. 11:52
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
én is férfiborotvát használok.
2017. márc. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi!


Olvasgattam az előbb a nőikről. Ezekbe mindbe van beépítve E-vitamin vagy Aloe Vera adagoló? Furcsán hangzik. Van valami értelme? Nem akarok olyat, de ha valamelyikőtök használt már olyat, megírhatná, hogy az milyen és mire jó, illetve jó-e valamire?! Kíváncsi vagyok.

2017. márc. 22. 13:55
 9/12 anonim ***** válasza:
Tényleg teljesen mindegy, hogy férfi vagy női borotvát veszel, a női csak marketingfogás, drágábban el lehet adni mindent, ami cuki rózsaszín/virágos/csillámos/illatos. A krémezőcsíknak semmi értelme, mert szárazon nem borotválunk, a borotvahabtól vagy a tusfürdőtől pedig pár használat alatt felázik és leválik a csík. Ha csak a hónaljadra kell, akkor bármilyen olcsó, eldobható borotva jó lesz.
2017. márc. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Azt olvastam, hogy a pengék - a gyártók állítása szerint - ugyanolyan minőségűek, élességűek mindkét nem számára, de a női borotvában más szögben vannak a pengék, emiatt máshogy borotvál.


Amúgy nem drágábbak, amiért más színűek, nőiből is vannak nagyon olcsók és értelmetlenül drágák, gondolom, így van ez mindennel manapság.

2017. márc. 23. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!