Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti mitcsináltok hogy ne...

Ti mitcsináltok hogy ne fájjon az epilálás? Hogy bírjátok ki?

Figyelt kérdés
Borzalmasan fáj eddig gyantáztattam de van otthon epilátor és ha nincs időm elmenni gyantáztatni olyankor mindig rászánom magam és kb az első 10 szőrszál után sírva borotválom le inkább. Fogadjam el hogy nekem ez nem alkalmas vagy vannak valami praktikák amivel feljebb vihetem a fájdalom küszöbömet. Pedig tetoválásaim is vannak nagyok és az nem fájt ennyire. Meg régebben boxoltam szóval azért ott is kaptam a fájdalmat de ez az epilátor kigogott rajtam pedig csak a lábamat szeretném.

2017. márc. 23. 14:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én benyomok magamnak valami zenét, kikapcsolom az agyam, összeszorítom a fogam és már túl is vagyok rajta.

A gyantát én pl sokkal jobban utálom, mert az a bőrömet is tépi, nem csak a szőrömet.

2017. márc. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi ez jó ötlet csak ugye a gyanta egy pillanat ez meg azért hosszadalmasabb fájdalom.
2017. márc. 23. 14:45
 3/11 anonim ***** válasza:
Tök fura, nekem egyáltalán ne fájdfalmas, max néha eyg-egy pillanat. Egy kolléganőmmel valahogy szóba került egyszer, mondta, hoyg utálja, mert fél óra, meg baromi fájdalmas... nekem kb 3 perc/láb. Lehet, nekem van kevés szőröm...
2017. márc. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Valószínű neked van kevés szőröd utolsó, mert én nem vagyok az a kimondottan szőrös fajta, de kb 20-25 perc/láb simán megvan. Még nyáron, rendszeres karbantartás mellett is minimum 8-10 perc egy lábam.
2017. márc. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem csak az első fájt, utána már csak kellemetlen picit. Nem szabad hosszúra megnöveszteni, mert akkor jobban fáj. És ha egyszer leborotválod, akkor kezdheted elölről kb :/

Egyébként csak az elején borzalmas, mindkét lábnál csak addig, amíg még sok a szőr 😉

2017. márc. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem epillálok! :D
2017. márc. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Rendszeresen érdemes csinálni, akkor nem fáj annyira.
2017. márc. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

Végül úgy csináltam hogy jól kiáztattam a lábam tettem be zenét még énekeltem is aztán apránként haladva kb 30 perc alatt végeztem rzentúl marad ez a módszer szerintem.

2017. márc. 23. 17:49
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is fürdés után csinálom, elég régóta, már szinte egyáltalán nem fáj, megszoktam. Idővel neked is könnyebb lesz.
2017. márc. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én még arra szoktam figyelni, hogy előtte pár nappal különösen odafigyelek a hidratálásra. Minél puhább a bőröm annál kevésbé fáj.
2017. márc. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!