Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az ebay -es fekete maszk,...

Az ebay -es fekete maszk, alkalmas gyantázásra? Ki tudom vele tépni a bajuszomat?

Figyelt kérdés

Az arcomon az államon és a bajuszomon kívül máshol nem nagyon nő szőr, és ezért még borotválkozás után is "szakmunkás bajuszom" van. Nem szeretnék venni sok pénzért ilyen meleg gyantázót, meg nem akarok szépségszalonokba járni hogy kitépjék nekem.

Megtudom oldani itthon magamnak ezzel a fekete maszkkal?


2017. márc. 23. 16:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy szerintetek az is működne, hogy szemöldökcsipesszel egyesével kitépem?
2017. márc. 23. 16:13
 2/5 anonim ***** válasza:
Veszel gyantát dmbe 700 ft plusz csíkot ami kb 500 ft és ha csak a bajszodra kell kb egy évig kitart
2017. márc. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocsi most nézem fiúvagy.

Szóval lehet kapni a dmben is illetve fodrászkellékesnél is gyantapatront(ezt teszik bele a melegítőbe a kozmetikusok) de neked ezért nem kell gépet venni beleteszed forró vízbe vagy mikróba ugyanígy felmelegítheted ez kerül kb 700 forintba. Ugyan rzen a helyeken lehet kapni gyanta csíkot is pár száz forintért amiből nyugottan levághatsz akkorát amekkora elegendő a bajuszodhoz.



A feketemaszk a miteszereid szedi ki a bajuszodba nem fog beleragadni.

2017. márc. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem működik az ebayes fekete maszk szőrtelenítőként, nekem pihéket sem szedett ki, igaz mitesszert sem. Hideggyanta van bármelyik drogériában, de csak az erős szőrt szedi ki.
2017. márc. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

NEM!


Sőt egyre több az olyan akinek bőrproblémái lettek tőle


Vegyél DM-be , Rossmanba hideggyantát. Max 800ft

2017. márc. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!