Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A bőrnadrág kényelmes? (nem a...

A bőrnadrág kényelmes? (nem a testrefeszülös) mennyire divatos a fekete bőrgatya? Alkalmas mindennapi használatra? Jah és férfifazonban értem mert férfi vok

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 09:59
 1/10 A kérdező kommentje:
pl ez [link]
2010. máj. 24. 09:59
 2/10 anonim válasza:
0%
Bu.zis
2010. máj. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát ha rocker/metálos vagy, akkor jó, de amúgy nem :) Különben ha valaki stílusosan viseli, akkor nem rossz, csak ahogy nekem mesélték, baromi meleg van benne.
2010. máj. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! nekem van egy eladó uniszex bőrnadrágom, kb. egyszer volt rajtam, olyan m-es méret. Ha gondolod, írj privátot, és beszélhetünk róla!

Ja, és hogy kényelmes-e? Én azt hordtam 2 évig szinte minden buliban, és tökjó volt. Télen kicsit hideg, nyáron meleg, de nagyon dögös *.* Bulikba tökjó viselet, hétköznapra is ok (olyan 0-20 fok között), a rocker csajok tuti megnéznek:P

2010. máj. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
ha nem feszülős akk nem divatos.amúgy itt a nyár,bőrgatyóban sz*rrá sülsz.
2010. máj. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
pont ha feszülős,akkor b*zis!!nehogy feszülőset vegyél,nem vagy te Mr.Furkó!!Amúgy nyáron besül a tököd,mostanság vegyél fel,még esősebb az idő!Amúgy kiborulok,ha meglátom a jó kis seggüket benne!nyámíí!! :)
2010. máj. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem baromi jó!
2010. máj. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Üdv! Az a bőrnadrág kényelmes, amelyik nem testre feszülős, de ne is lógjon rajtad. Nekem sötétbarna van, télen és ősszel hordom, plusz amikor hűvösebb van. A fekete talán átlagosabb, de pl. ha tehetem, én is akarok egyszer feketét is. Késő tavasszal-nyáron tényleg meleg, ősszel-télen nem fáztam benne. Igazából ne foglalkozz vele, mennyire divat vagy nem. A bőrcuccoknak mindig van visszatérő "divathulláma", a bőrdzsekik pl. ki sem mennek soha a divatból. A lényeg, hogy egyedi cucc, csak tudni kell jól hordani és kell hozzá egy egészséges önbizalom és némi merészség. Amúgy ha abban mész társaságba vagy utcára, sokkal magabiztosabbnak és vagányabbnak fogod magad érezni, főleg ha jól érzed magad benne és jól áll rajtad. Amúgy én néha átlagos napokon is hordom, volt, hogy abban mentem boltba, semmi sem történt:). Mellesleg az emberek nagy többsége megdícsérte, páran kicsit jobban megnézik, de eddig 20 emberből 1 b.zizta le. A csajok többségének is bejön ;). Inkább egy bőrgatya, mint egy feszülős farmer, vagy agyonkoptatott lyukas farmer, vagy egy full rózsaszín póló...
2010. júl. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát ha nem néznek benne homónak akkor ok,nekem ha majd lesz harleym,akkor szerzek be vmi überfasza bőrgatyát:)
2010. dec. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 openminded29 válasza:
100%
pont a kicsit feszesebb jó egy srácon. nekem is van, volt barátnőm bírta nagyon. 29/f
2013. aug. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!