Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Évek óta nagyon hosszú hajam...

Évek óta nagyon hosszú hajam van, nem bírom leengedni mert zavar. Elhatároztam, hogy levágatom. Még sosem volt rövid hajam. Le fogom bírni engedni?

Figyelt kérdés
Fenékig érő hajam van, ami ráadásul elég dús is. Nem nagyon bírom leengedni, mert sokszor zavar. Egyszer levágattam hátközépig, de akkor se nagyon szerettem leengedni, és meg is bántam a döntésem. Most le akarnám nyiratni valahogy, talán fokozatokat bele hogy így jobb legyen, de nem akarom megint megbánni. Mitévő legyek?
2017. márc. 26. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

Add a beteg gyerekeknek akiknek nem lenne penzuk parokara

De egyebkent ha ugyesem "engeded le" az kicsit olyan mintha nem is tetszene

Inkabb legyen eovidebb es hagyd kieresztve

2017. márc. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a haj visszanő. É is a vágáson gondolkodok. Hátközépig ér.


[link] - érdemes figyelni az oldalt.

2017. márc. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ismerős, nekem combközépig ért és egy bizonyos hossztól szinte csak befonva viseltem, mert kényelmetlen volt máshogy. Végül rászántam magam a vágatásra (60 centi ment adománynak), de a lapockáig érőt sem bírtam kiengedve (holott korábban derékig úgy hordtam). Nemrég megint vágattam, most váll alá és ez a hossz már oké, tudom viselni (főleg hogy befonva nem néz ki sehogy).
2017. márc. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!